Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze (/Temat-SCAM-Xabo-io-Wynajem-Miejsca-W-Kontenerze-141316)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - bbr - 09-02-2017 14:13

Wiadomość od XABO:
------------------------
Ciepłe powitanie dla wszystkich partnerów Xabo na całym świecie!

Wow w takim pośpiechu, że w zeszłym tygodniu. Sporo z was doświadczył problemu brakujących depozytów (świeże depozyty nie pojawiły się po poprzez Bitcoin), ale dobrą wiadomością jest że zawsze przyjdą. Nasz zespół pracuje przez całą dobę, i poinformował, że ostatnie wydarzenie sieci Blockchain (powolne potwierdzenia) czasowo zwolnił zdolność Platfory Xabo odnośnie widzialności transakcji prawidłowo. Po naprawdę ciężkiej pracy naszego zespołu jest przywracany normalny tryb pracy. Wszystkie depozyty obecnie przyjmuje normalnie plus wypłaty jak zawsze błyskawiczne!

Osoby, które przesłały swoje fundusze, ale depozyt nie pojawią się na koncie w ciągu 6 godzin, należy utworzyć bilet na

Support
http://xabo.io/support

(tylko jeden na raz! Powielone bilety zostaną poddane przeglądowi i przejdą na końcu)

Prosimy o dostarczenie z Twojego biura:
1) Odsyłacz transakcji Bitcoin (lub hash danych)
2) Twój Xabo profil użytkownika (username)
3) przesłana dokładna suma.

Po skompletowaniu wszystkich niezbędnych informacji i wysyłaniu - czekać nasi asystenci zweryfikują i dodadzą Twoją inwestycję szybko.
Dużo biletów musi zostać poddane przeglądowi, więc cierpliwość będzie bardzo mile widziana. Nie zapominaj, że firma Xabo nie posiada setki tysięcy pracowników jeszcze jak Google na przykład.
Braki depozytu lub zyski nie zostaną pominięte, a wszystkie inwestycje pojawią się na koncie, więc można zacząć zarabiać z nami!

Support Team


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Empathyn - 09-02-2017 14:33

Polecam przeliczyć wszystkie depozyty i porównać z aktualną suma na koncie


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Krzychuu - 09-02-2017 22:12

Prócz tej wpadki program śmiga całkiem dobrze. Wcześniej miałem złe odczucia na temat xabo, ale zmieli się i teraz sam polecam Tongue


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - jolagoo - 09-02-2017 22:35

mi w końcu dotarł depozyt od poniedziałku szedł ,tylko że trafił nie do depozytu tylko do konta z którego sie wypłaca


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - zyziekcoins - 10-02-2017 01:49

xabo jest ok polecam i placi bardzo dobrze Smile

ktoś chce pogadać to zapraszam :

https://www.facebook.com/Krzysztof.Rubczymski


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 10-02-2017 04:46

Błędy zostały naprawione każdy powinien mieć swój depozyt


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - lipa200012 - 10-02-2017 19:37

depozyt wysłalem w niedziele czekam od niedzieli i nic na koncie pusto ze strony xabo cisza nie wiem co o tym myslec Angry


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - szypkiwonsz - 11-02-2017 14:04

to są złodzieje i nic więcej. Też im wysłałem i nie doszła kasa. po kilku dniach napisałem do supportu, chcieli żebym podał numer ( przez bitcoin przelałem ) podałęm i KONTAKT SIE URWAŁ! Wcale nie odpisuja!


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Niewyspany - 12-02-2017 01:03

Właśnie im strona padła.
Choć twierdzą że to prace techniczne.[/align]

Udało się wejść na stronę, zalogować i wypłacić pieniądze Smile
wypłata natychmiastowa


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - swaller - 12-02-2017 02:19

Tylko teraz co z depozytem Wink