Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze (/Temat-SCAM-Xabo-io-Wynajem-Miejsca-W-Kontenerze-141316)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Hayabuza89 - 23-02-2017 16:08

Nie wiem co sie dzieje ale naliczyło mi kase za ostatnie dni. Próbuje wypłacić, zobaczymy czy to jakieś problemy mieli czy po prostu scam Smile


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - XaboPoland - 23-02-2017 17:54

Napisali żeby nie wpłacać i nie wypłacać tylko poczekać mają problemy informatyczne z systemem bądźmy dobrej myśli spokojnie.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - olesh - 25-02-2017 08:24

Mineły dwa dni, w hyip niczym dwa lata. Pewne czy jest permanentny zgon, czy dalej sie łudzić że stanie na nogi?


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - lipa200012 - 25-02-2017 14:40

to chyba juz koniec


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - Empathyn - 25-02-2017 14:49

Pan XaboPoland się nawet nie odzywa więc ten jego kontakt z supportem się urwał albo nie był wcale taki ok Wink


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - ChrisWit - 25-02-2017 15:33

Ja bym już się nie łudził że się podniesie.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - pawlo7721 - 25-02-2017 16:34

U mnie od kilku dni wszystkie naliczenia automatycznie się reinwestuja Smile miał ktoś coś podobnego? Zaznaczam ze mam wyłączony auto reinwest.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - skint - 26-02-2017 15:01

Chyba chcą zedrzeć jak najwięcej, raczej wątpię już, że się podniesie. Dobrze, że tam nie jestem, coś mi mówiło, żeby tam nie wchodzić i to było dobre myślenie.


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - espo - 26-02-2017 15:05

Jakby nie patrzeć i tak pociągnął długo Smile


RE: Xabo.io - Wynajem Miejsca W Kontenerze - snakerxd - 27-02-2017 12:49

Napisałem do Josepha Morgana i dostałem szybka odpowiedz. Tu macie tresc wiadomosci :

Greetings,

Thank you for connecting with me.

As you may know, our Cloudflare protection was compromised recently. As a result we have come under attack by various hackers who have damaged our systems and we are left with no choice but to close down our business.

In a final offering to our top investors, we will be distributing a remaining pool of 250 BTC to all who buy a share in the liquidation. Each share is priced at 0.1 BTC/share. In roughly 36 hours from now, the pool of funds will be distributed to all investors who hold shares. You are invited to participate.

You may purchase a share in the final liquidation through our temporary invoicing system here: http://shares.xabo.co.uk

You can also reach the invoicing system on your mobile device by scanning the following QR code:



Upon completion of your order, send me your transaction hash and the bitcoin address where you wish to receive funds, and I will add you to the list of those who will receive a share of the liquidation.


Best regards,


Joseph Morgan,

Founder and CEO
XABO LOGISTICS INTERNATIONAL LTD