Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Wasza Twórczość (/Forum-Wasza-Tworczosc-327)
+---- Wątek: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) (/Temat-Rekodzielo-bizuteria-wprost-spod-kobiecej-dloni-141315)

Strony: 1 2


Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Kabajana - 07-12-2016 00:41

Cześć,
jako, że jest to wątek twórców - chciałbym Wam przedstawić wyroby mojej dziewczyny - Roksany. Jest ona wszechstronnie utalentowana - śpiewa, maluje, rysuje, wypala w drewnie oraz najważniejsze - robi przepiękną biżuterię.
Jej rękodzieło wspaniale nadaje się na prezent. Zresztą, co ja wam będę gadał Big Grin

Jeżeli chcecie, możecie zamówić bransoletki dla swoich ukochanych - gwarancja satysfakcji. Na ustach każdej obdarowanej kobiety widać szczery uśmiech.

Tutaj w środowisku bogaczy przecież, cena nie jest wygórowana Smile

Zapraszam na fanpage: https://www.facebook.com/rossaliehandmade/

Podzielcie się opinią, które produkty się wam podobają, które byście kupili jako prezent. Pomóżcie jej rozkręcić biznes Smile Jak nie kupując i wspierając młodą damę, to chociaż wskażcie najładniejsze waszym zdaniem wyroby !



Tutaj link do wszystkich prac - na dysku google:
https://drive.google.com/open?id=0B1-5rfu-gV2gVXE1TFEtaXpvSjQ


Zapraszam do polubienia fanpage - jeszcze przed świętami obiecała, że sporządzi jakiś konkurs dla obserwujących, w którym będzie do wygrania przepiękny, świąteczny zestaw.


Ceny części jej wyrobów(oczywiście do negocjacji ;> ) :
[Obrazek: 86492476176224041508.jpg]


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Liromir - 07-12-2016 02:14

jakieś zniżki dla biedniejszej części forum? mam swoje typy akurat pod choinke jak znalazł Big Grin


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Kabajana - 07-12-2016 02:39

(07-12-2016 02:06)Begrezen napisał(a):  a czo to za szemrane interesy? a podatki to sie placi? a pozwolenie jest? oj chyba nie... Lol
Żadne szemrane interesy. Porządna i sumienna dziewczyna - paragony są normalnie wystawiane Smile Zamów, a się przekonasz.



(07-12-2016 02:14)Liromir napisał(a):  jakieś zniżki dla biedniejszej części forum? mam swoje typy akurat pod choinke jak znalazł Big Grin

Napisz do niej wiadomość na FanPage. Zdradzę, że jest uległa jeśli chodzi o rabaty. Jako, że zaczyna to ma naprawdę okazyjne ceny Smile


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Meloman - 07-12-2016 11:19

Bardzo ładna i delikatna biżuteria. Naprawdę miło się patrzy na te zdjęcia Smile Zastanawia mnie tylko czy to nie jest wyłącznie efekt przez nałożone filtry i lustrzankę, czy naprawdę maja takie ładne barwy. Rozczarowalbym się jeżeli kolory i ich nasycenie różniłyby się w realu Smile Któregoś razu moze spróbuję, dla mojej lubej.


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Kabajana - 07-12-2016 11:38

(07-12-2016 11:19)Meloman napisał(a):  Bardzo ładna i delikatna biżuteria. Naprawdę miło się patrzy na te zdjęcia Smile Zastanawia mnie tylko czy to nie jest wyłącznie efekt przez nałożone filtry i lustrzankę, czy naprawdę maja takie ładne barwy. Rozczarowalbym się jeżeli kolory i ich nasycenie różniłyby się w realu Smile Któregoś razu moze spróbuję, dla mojej lubej.

Tutaj fotki od jednej z klientek:
[Obrazek: 15292700_1459924697369028_182273786_o.jp...e=58495D9B]

[Obrazek: 15280984_1459924654035699_1969162860_n.j...e=584A7705]


Jak widać, te zdjęcia zrobiła po ciemku, ale te zdjęcia, które udostępnia moja dziewczyna, najbardziej odzwierciedlają kolory.


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - rachman - 08-12-2016 03:47

Ładne toto Wink Jednym się spodoba innym nie - kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje. Muszą być różne bo ludzie to nie puste roboty. Na pewno ludzie będą kupować jak deczko znam realia. Z czego ona to robi? Modelina czy co to za materiał? Ceny trochę mogłyby być niższe, niemniej na rękodzieła jeśli robi wsio od zera nie są jakoś wygórowane jak mam porównanie z innymi osobami które poznałem bo wiem ile pracy kosztuje taka grzebanina. Chyba że to gotowe kwiatki i tylko je dobiera i "skręca" Wink


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - kamilos90 - 08-12-2016 06:37

Bardzo ładne dla Loszki jak znalazł na pewno zglosze się w niedalekiej przyszłości Wink


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - nitram - 08-12-2016 07:42

Mogę pomóc zrobic sklep online pod to Smile

P.s. Nawet ładna Smile znaczy sie przedmioty ładne a dziewczyna swoją drogą Tongue


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - Kabajana - 08-12-2016 11:01

(08-12-2016 03:47)rachman napisał(a):  Z czego ona to robi? Modelina czy co to za materiał?
Jest to modelina termoutwardzalna. Niedługo pomogę jej nagrać krótki film pokazujący wytrzymałość tego materiału, a jest co pokazywać. Po utwardzeniu może leżeć kilka godzin w wodzie, może spadać z duużych wysokości, można ją ściskać i nic się nie dzieje. Jest twarde, a zarazem elastyczne. Dziwna sprawa Smile


(08-12-2016 03:47)rachman napisał(a):  Ceny trochę mogłyby być niższe, niemniej na rękodzieła jeśli robi wsio od zera nie są jakoś wygórowane jak mam porównanie z innymi osobami które poznałem bo wiem ile pracy kosztuje taka grzebanina.

Ceny własnie są dobrane na podstawie analizy rynku. Szczerze, jak widzę ile ona w to pracy wkłada - mi by się za tyle pieniędzy nie chciało Big Grin


(08-12-2016 03:47)rachman napisał(a):  Chyba że to gotowe kwiatki i tylko je dobiera i "skręca" Wink

Wszystkie kwiaty są robione od podstaw, każdy szczegół jest robiony ręcznie. Jedynie co, to oczywiście baza produktu np. bransoletki to łańcuszek jest gotowy, oraz koraliki szklane/akrylowe.


(08-12-2016 06:37)kamilos90 napisał(a):  Bardzo ładne dla Loszki jak znalazł na pewno zgłoszę się w niedalekiej przyszłości Wink

Zachęcam do kupowania na zamówienie w swoich(w sumie to dziewczyny) ulubionych kolorach Smile


(08-12-2016 07:42)nitram napisał(a):  Mogę pomóc zrobic sklep online pod to Smile

P.s. Nawet ładna Smile znaczy sie przedmioty ładne a dziewczyna swoją drogą Tongue

Ze sklepem odezwę się jeszcze na PW, dziękuję za propozycję Smile
Dzięki za opinie Lol


PS. Poproszę administrację o usunięcie wszystkich postów nie na temat.


RE: Rękodzieło - biżuteria wprost spod kobiecej dłoni! :) - magneto - 08-12-2016 12:05

Jak można cokolwiek nosić na ciele? czy to zegarek, łańcuszek, bransoleta. Jest to niekomfortowe.