Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage reklama - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Fanpage reklama (/Temat-Fanpage-reklama-141311)

Strony: 1 2


Fanpage reklama - koneser00 - 06-12-2016 22:18

1.Nazwa przedmiotu : Reklama na Fanpage
2.Opis przedmiotu : Witam Cię chcę Ci zapronować reklamę na jednym z moich fp. Fanpage, który chce zapronować
głównie dociera do kobiet co jest aż dziwne ponieważ tematyka to śmieszne fotki i czasem różne ciekawostki.
Zasięg fanpage na chwilę obecną jest 630 tys osób jednak rośnie w niesamowitym tempie ponieważ w końcu chyba
poznałem sposób jak dotrzeć do ogromnej ilości fanów nie robiąc prawie nic.






3.Zdjęcia :
[Obrazek: E78izyT.jpg]

[Obrazek: gXGnOrd.jpg]
4.Kontakt : Forum-pw, gg-6306573
5.Cena :Reklama na Fanpage 1 dzień post dodany w wybranych godzinach przez Ciebie -6zł
Reklama na Fanpage 1 dzień post dodany 2 razy w wybranych godzinach przez Ciebie -8zl
Reklama na Fanpage 2 dni post dodany 3 razy w wybranych godzinach przez Ciebie -11zł
Reklama na Fanpage post dodany 4 razy przez 3 dni w tygodni wybrane przez Ciebie -20zł
Reklama na Fanpage post dodany 6 razy przez 3 w tygodniu w wybrane godziny i czas przez Ciebie -60zł
Reklama na Fanpage post dodany i przypięty na okres jednego dnia w wybranym dniu od pon-pt
80zł
Reklama na Fanpage post dodany i przypięty na okres jednego tygodnia 200zł

Stawki podane na górze są ogólne oczywiście jeżeli będziesz posiadał np zamiast 60 zł 58 zł reklama
również zostanie zrealizowana. Dlaczego warto ze mną współpracować? Ponieważ posiadam już całkiem
sporą wiedzę na temat Facebooka posiadam również 42 inne Fanpage i 19 grup (z czasem zostaną dodane do reklamy)
Jednym słowem jeżeli raz cos u mnie zareklamujesz na pewno będziemy tak długo się starać coś kombinować aż
osiągniesz zamierzony cel. Osoby, które będą korzystać kilkukrotnie z moich usług mogą liczyć na upust aż o 30%

Uwaga nie wysyłam linka do fanpage przed realizacją zamówienia

Uwaga! Wszystkie posty poza postem z przypięciem zostają usunięte po 2 godzinach od momentu dodania.

JEŻELI zawarłeś ze mną tranzakcję i jesteś zadowolony to proszę o wystawienie komentarza tutaj

http://zarabiam.com/Temat-Koneser00-opinie-141338?pid=1585741#pid1585741
6.Sposób zapłaty za przedmiot : Paypal



RE: Fanpage reklama - Zły_Szeląg - 06-12-2016 22:20

Proszę link na PW


RE: Fanpage reklama - Assasinoo - 06-12-2016 22:28

Proszę o link.


RE: Fanpage reklama - koneser00 - 06-12-2016 22:37

Wysłane do obu


RE: Fanpage reklama - TWS - 07-12-2016 12:40

raz piszesz ze nie wysyłasz linka przed realizacją zamówienia a potem wysyłasz? pokerface


RE: Fanpage reklama - koneser00 - 07-12-2016 12:52

(07-12-2016 12:40)TWS napisał(a):  raz piszesz ze nie wysyłasz linka przed realizacją zamówienia a potem wysyłasz? pokerface


do 2ów osób wysłałem ale po przemyśleniu stwierdziłem, ze już nie będę wysyłać przed realizacją i edytowałem post


RE: Fanpage reklama - jarekxD - 07-12-2016 17:21

Gorąco polecam! Autor bardzo miły, co dziwne wysłałem nawet o pare złoty za dużo przez pomyłkę i sam autor się odezwał, że za dużo i po chwili zwrócił. Czekamy na efekty! Aczkolwiek z góry polecam Cool


RE: Fanpage reklama - koneser00 - 11-01-2017 16:33

[Obrazek: XAtVYV0.jpg]


Zapraszam Update ! zasięg rośnie z dnia na dzień o kilkaset tys ! Cene ustalimy indywidualnie na gg 6306573



RE: Fanpage reklama - precell - 11-01-2017 18:00

Masz jakieś ograniczenia co do tematyki reklamowanych stron/FP?


RE: Fanpage reklama - koneser00 - 11-01-2017 18:29

(11-01-2017 18:00)precell napisał(a):  Masz jakieś ograniczenia co do tematyki reklamowanych stron/FP?

Nie reklamuje ero