Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie (/Temat-Szukam-programow-placacych-za-ogladanie-reklam-na-androidzie-141302)



Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - siemasz - 06-12-2016 19:35

Parę lat temu był fajny program płacący za oglądanie reklam na androidzie, ale widzę że już go nie ma w sklepie Play(Apptrailers). Pamiętam, że zarobiłem na nim kilkadziesiąt $ po prostu siedząc przed telewizorem i oglądając seriale, bo na telefonie trzeba było tylko co kilkadziesiąt sekund odpalić nową reklamę. Tak sobie myślę, że przy obecnym kursie dolara nawet kilkadziesiąt centów bezwysiłkowego zarobku na godzinę byłoby dobrym wynikiem.
Także, jeśli ktoś może polecić podobny płacący program chętnie wejdę z refa.


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - DonWestbam - 06-12-2016 19:41

Ja skorzystam z okazji ze jest taki temat i zapytam czy sa jakies autosurfy wymiany ruchu na androida, rowniez przyjme refa


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - Zaperr44 - 06-12-2016 19:57

Nie wiem czy nadal jest i wypłaca ale 20$ zarobiłem na CashPirate


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - _Hubex_ - 06-12-2016 19:58

Slidejoy - odblokowujesz telefon dostajesz diamenty wymieniasz na $ , w miesiąc 2000 diamentów czyli 2$ mało ale zawsze coś Big Grin apka musi być włączona w tle , jak włączysz telefon to ci wyskakuje okno z tej apki i przesuwasz w lewo i tyle potem juz normalnie ekran blokady Big Grin

Cash pirate też zbieram narazie nie mam nic ale w miesiąc mysle ze uzbierasz 2.5$ i do tego dodajesz to 2$ z slidejoy i masz 4.5$ na miesiąc ;D ile jest tyle jest ale zawsze cos Tongue


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - jamesr - 06-12-2016 20:07

Zdecydowanie whaff zarobiłem 80$ w mieziac jak chcesz sposób pisz priv


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - thomasward - 06-12-2016 22:51

Też polecam Slidejoy, fajnie nalicza i płaci na czas, a zawsze wpadną drobne na waciki. Big Grin


RE: Szukam programów płacących za oglądanie reklam na androidzie - mankaston14 - 07-12-2016 02:01

Slidejoy najlepsze Big Grin