Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. (/Temat-Uroczyscie-przysiegam-ze-knuje-cos-niedobrego-141290)



Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - Sunrise - 31-12-2016 22:19

Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego.

[Obrazek: hUQpvRY.png]

Postanowiłem sobie, że na początku roku zacznę prowadzić dziennik, w którym mógłbym opisywać swoje doświadczenia z zarabianiem w internecie. Już od dłuższego czasu przeglądam forum w celu poszerzenia swojej wiedzy. Czas najwyższy wykorzystać ją jak najlepiej potrafię.

Na imię mi Daniel, w listopadzie skończę 20 lat i do tego czasu planuję zapewnić sobie stabilny dochód. Jako główny cel obrałem sobie zarobienie pierwszego tysiąca.

[Obrazek: hUQpvRY.png]

Cel: 0 / 1.000zł

[Obrazek: fs.png]

[Obrazek: hUQpvRY.png]




RE: Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - Kozisoft1 - 31-12-2016 23:15

PowodzonaSmile także zapraszam na mój dziennikSmile


RE: Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - polokk - 31-12-2016 23:15

Pierwszy tysiak jest najgorszy, potem zaczyna jakoś lecieć, a cele coraz wyższe ! Życzę powodzenia i życzę Tobie i sobie by zyski rosły i rosły ! Big Grin

Do siegoo ! Big Grin


RE: Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - MrocznyKILL - 01-01-2017 17:12

Jak ja to lubię Smile Pierwszy post na forum i od razu dziennik pracy. Powodzenia i wysokich zarobków życzę!


RE: Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - Sunrise - 03-01-2017 09:58

Dzień 1

[Obrazek: hUQpvRY.png]

Dziękuje wszystkim za miłe słowa! Nie zastanowiłem się jeszcze jak często będę publikował posty w dzienniku więc spodziewajcie się miszmaszu.

Cele do końca miesiąca:
  • zakup hostingu
  • zakup domen
  • zainstalowanie wordpressa
  • wypozycjonowanie stron
  • znalezienie dwóch nisz



Uroczyście przysięgam, że knuje coś niedobrego. - Hybrid1990 - 08-12-2019 19:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.