Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MX.world - trup :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MX.world - trup :) (/Temat-MX-world-trup-141279)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MX.world - trup :) - brak - 09-12-2016 22:14

(09-12-2016 12:16)xdax1 napisał(a):  Spokojnie, mx dostał/odzyskał USD 498,000 więc pewnie wszystko będzie dobrze Lol
https://www.youtube.com/watch?v=uYBJWJaSX0Q

beka beka

oby tak było ☆☆☆☆☆


RE: MX.world - trup :) - Admek69 - 09-12-2016 22:37

Miałem nic nie pisać, ale napiszę ;p
Co do tych multikont, co ma za znaczenie 200 kont na jednego użytkownika, czy na 200 różnych? Z tego co na filmiku mówili, każde konto było podpięte pod inne, ale hola hola mamy tylko 3 progi poleconych. Więc, aby ta osoba zarabiała te % z polecenia, co 4 konto musi posiadać paczki reklamowe, czyli wpłacić swoje pieniądze. Ewentualnie jeżeli było to w czasach 100 kliknięć za 0,5$, to jak to się ma do okradania programu? Przecież te osoby nie dostawały za darmo 0,50$, tylko za OGLĄDANIE REKLAM, a czy robi to bot czy osoba siedzi przed kompem dla osób wykupujących reklamę nie jest to widoczne (chyba, że patrzą na % osób które np. zainteresowały się reklamą i wróciły na ich strony). Ale 0,5$ już dawno zostało usunięte, więc weryfikacja nie była po to, aby wyłapać te boty.

To tyle z mojej strony, żyję w wolnym Państwie, więc mam prawo do wyrażenia swojej opinii Smile


RE: MX.world - trup :) - matpl - 10-12-2016 14:27

może mi ktoś pomóć?
dlaczego mająć pare dziesiąt adpacków nalicza mi tylko po 0.1$ na dzien?


RE: MX.world - trup :) - xdax1 - 10-12-2016 14:37

O, widzę ktoś się obudził Lol


RE: MX.world - trup :) - twardy - 10-12-2016 15:01

(10-12-2016 14:27)matpl napisał(a):  może mi ktoś pomóć?
dlaczego mająć pare dziesiąt adpacków nalicza mi tylko po 0.1$ na dzien?

Bo program sie rozwija.


RE: MX.world - trup :) - adrian018 - 11-12-2016 20:14

(10-12-2016 14:27)matpl napisał(a):  może mi ktoś pomóć?
dlaczego mająć pare dziesiąt adpacków nalicza mi tylko po 0.1$ na dzien?

rychło w czas.. Big Grin
Na tej grupie facebookowej znajdziesz odpowiedzi na zmiany z ostatnich tygodni Big Grin
https://www.facebook.com/groups/MXRevShare1/?fref=ts


RE: MX.world - trup :) - rafi213 - 15-12-2016 23:21

Zakładajcie spory na payza jeśli ktoś może, bo nic z tego już nie będzie. Z tym że może być problem bo to przeciez nie inwestycja a strona działa, ale łatwo załapać bana więc wtedy można argumentować brakiem dostarczanych usług. Tylko pytanie ile tej kasy tam jeszcze zostało na procesorze pewnie jakieś grosze.


RE: MX.world - trup :) - adik7276 - 16-12-2016 00:01

Podobno w ostatnich dniach jest większy przyrost niż w dniach poprzednich. Różnica niby spora, ale jak jest na prawde to nie wiadomo nigdy.. Niestety tak to jest gdy w temacie doświadczenia brak i rozdawało sie kase na lewo i prawo. Wcześniej pieniędzy było od zajebania na pewno. Ciągle przyrost świeżej gotówki to szaleli na lewo i prawo bo firma ma pieniądze i wprowadzali amabasadory i inne gówna, a nikt nie wziął pod uwagę tego że po roku istnienia firmy tych pieniędzy będzie trzeba znacznie więcej. Tutaj zwyczajnie w świecie wyszedł brak doświadczenia w temacie, brak ograniczeń i brak zmian. Zmiany się pojawiły gdy już właściciel był w dupie bo kasy brakło. Jeszcze raz: brak doświadczenia, źle poprowadzony projekt, nie przemyślane decyzje i zły przekaz informacji.

Pamiętam filmik który widziałem z pół roku temu. Janus mówiła do JAmes'a - "zaufaj tym obliczeniom" Coś chujowo to obliczył. Niestety płaci się za swoje błędy Działąnie programu można było znacznie wydłużyć, ale źle podeszli do tematu.
Teraz naliczeń już prawie nie ma, pozostaje liczyć na cud tak samo jak w przypadku TM. Amen.


RE: MX.world - trup :) - tollusiek - 21-12-2016 20:12

Pan Piwko: "CZAS jest PIENIADZ. (Niechce mi sie czekac i widze ze WY tez czekacie na dzieciatko)
Dlatego pere minut temu skasowalem Account Balance, tak jak bylo okreslone w filmie. Kto juz wiecej wyplacil, niz wplacil, ma Account Balance: 0."

W tej ich grupie na fejsie to ludzie otumanieni jak w jakiejś sekcie bredzą Big Grin A kto coś złego napisze to od razu z grupy wypraszają beka


RE: MX.world - trup :) - Bidbar96 - 22-12-2016 17:58

@up
bredzenie od rzeczy jest domeną firmową ludzi zarabiajacych na nagananiu do revshare Smile

@topic

no to w prezencie pod choinke niektorzy dostaną "upadek byznesu do 2020 roku"