Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MX.world - trup :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: MX.world - trup :) (/Temat-MX-world-trup-141279)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: MX.world - trup :) - Begrezen - 07-12-2016 02:14

oj tam, kazdy złoty biznes moze miec chwile słabosci! czasem trzeba zrobić 5 kroków w tył, żeby potem zrobić 3 kroki w tył. albo jakoś tak Xpokerface ale mniejsza... to ten tego... kiedy krucjata różańcowa? Smile


RE: MX.world - trup :) - Itachi198 - 07-12-2016 02:30

Zniknął przycisk ''withdraw'' xD


RE: MX.world - trup :) - adik7276 - 07-12-2016 04:05

Oglądałem ten filmik który się pojawił wczoraj i chyba lepiej by było jak by w ogóle go nie wrzucili. Janus sam nie wiedział co ma mówić, mówił kompletnie bezsensu, a Pan Damian Ż. próbował w jakiś sposób ratować ta całą sytuacje ale też wyszło mizernie. Ogólnie próbowali stworzyć filmik który każdego by przekonał i zmotywował do wpłacania, a śmiało mogę stwierdzić że większego bełkotu to jeszcze nie słuchałem. Wiarygodność = 0.

Teraz nie wypada się zwinąć z kasą to kombinują jak to odkręcić, nakręcić.... Wytłumaczenie jest oczywiste, te pół miliona które tam zostało na procesorach jest o kant chuja. Rok budować piramidę z takim chujowym zyskiem Big Grin Te 500 czy 600 tysięcy które tam zostało to na otarcie łez.


RE: MX.world - trup :) - Pakula - 07-12-2016 11:10

Ja nie wiem jak można wogóle inwestować w tego typu programy. Przejechałem się już nie raz w takich programach.
Przykład TrafficMonsoon też obiecywał gruszki na wierzbie i co? Koleś się wzbogacił i zamknął interes, a użytkownicy którzy byli w tym programie myślą, że to przez SEC. Łanie was Sex IdeaIdeaIdeaIdea
A koleś który pisze na temat Traffica bloga z myślą, że SEC przegra jest bardzo śmieszny Big Grin
Chodzi mi o niego: lukaszgaluszka

Tak samo stanie się z MX.world
Szemrany biznes niby ma działać do któregoś tam roku, a niby admin daje gwarancję masakra Big Grin


RE: MX.world - trup :) - tollusiek - 07-12-2016 11:25

Wpłaciłem 50, wypłaciłem 100. Na szczęście uciekłem z tego cyrku w dobrą porę Cool
Co prawda zostałem w grupach tejże strony na Facebooku i jak co jakiś czas się pojawia jakiś post z informacjami to na kilometr widać, że coś się sypie. Ludzie zaczynają powoli wątpić ale niestety ciut za późno, skoro wypłacać nawet nie można na razie :/


RE: MX.world - trup :) - mysc - 07-12-2016 14:50

(07-12-2016 00:46)twardy napisał(a):  Pieniadze w programie nie biora sie z powietrza. Nawet jesli ktos ma multikonta... to i tak zeby wyplacic kase musi miec zakupione adpacki, co nie? Chyba, ze kasa z robionych samemu sobie refow... Tylko czy jest sens w takim ryzyku? Oni tam jeszcze na filmie mowili, ze ktos x kont jednym dowodem chcial zweryfikowac xD Brzmi troche jak niesmieszny zart.

Chyba, ze te multikonta to pozostalosc po tym jak szlo jeszcze zarabiac tam ogladajac reklamy... moze ktos na bocie to robil.

Też nie do końca o to mi chodziło - ale już wysyłam 25 fg Big Grin


Chodziło mi o to, że multi-konta nie różnią się niczym od normalnych kont. System poleconych w żadnym serwisie nie jest napisany "pod stratę", te wszystkie % są wliczone w "maksymalny rzeczywisty koszt leada" który ponosi serwis - ale nigdy nie będzie na tym stratny. Gdyby wszystko działało faktycznie tak jak to Janus od poczatku tłumaczył (podział zysków), multi-konta nie miałyby prawa zaszkodzić stabilności :>

To z tym dowodem to faktycznie... brzmi jak zart - w ogóle nie rozumiem jak można wierzyć w takie tłumaczenia, a komenatrze pod filmikiem są bardzo wymowne... ;(

BTW. klikanie w reklamy nie było podpięte pod system poleconych - więc o pozostałości raczej nie ma mowy ;D


RE: MX.world - trup :) - twardy - 07-12-2016 15:16

Te programy zawsze sa nizsczone przez kogos z zewnatrz Jerk Jak nie SEC, hakerzy, paypal to userzy weryfikujacy x kont jednym dowodem i wyprowadzajacy pieniadze z programu Lol


RE: MX.world - trup :) - mikuss - 07-12-2016 15:23

Wołajcie czubatego od krócjaty różancowej, on MX uratuje jak zniszył wrógów młonsuna i sec beka


RE: MX.world - trup :) - Cheeky - 08-12-2016 23:54

Kurde, a ja wpłaciłem w październiku 15$ na próbę i teraz już bym wypłacał 25$ za jakiś czas, ale
1. weryfikacja 5€ i do tego nie mam 18 lat ;/
2. zablokowali wypłaty xD
niech się napchają tymi 15$ cebule


RE: MX.world - trup :) - adik7276 - 09-12-2016 00:15

Wpłaciłeś 15$ do hyipa i piszesz "niech się napchają cebule". kogo winisz? możesz tylko siebie.
Pseudo inwestorzy - zróbcie coś dla wszystkich i nie wchodźcie w takie programy z taką śmieszną kasa. Bo później najwięcej krzyczą takie cebulaki które kupiły jedną paczkę Lol