Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. (/Temat-Zapisze-sie-do-RevShare-z-Twojego-polecenia-141267)



Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - patulsky1337 - 06-12-2016 00:12

Cześć,

MXRevShare/MX.World ostatecznie strzeliło sobie w kolano i zakończyłem tam swoją działalność wcale-nie-inwestycyjną-ale-biznesowo-reklamową. Przez rok ich istnienia sporo zarobiłem jednak co dobre nigdy nie trwa wiecznie. Pora więc zmienić "biznes prawdziffego biznesmana".

Szukam strony w której mogę zainwestować swoje pieniądze i która wygląda na taką, z potencjalnie dobrym czasem działania ( wzrost nowych użytkowników, wpłaty, ogarnięty, znany admin).

Potrzebuje mocnych argumentów, za posty typu "Sprawdź PW" a tam reflink podziękuje. Wink

Pozdrawiam.


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - adik7276 - 06-12-2016 01:08

Oczywiście nic innego jak THEAdsTeam.... Bezdyskusyjnie wręcz.

Dobrze rozplanowane ceny paczek + naliczenia + ROI
Paczka 10$ - naliczenia dzienne 2,5% (ROI 110%)
Paczka 25$ - naliczenia dzienne 2,25% (ROI 115%)
Paczka 50$ - naliczenia dzienne 2,0% (ROI 120%)

* Bardzo komunikatywni admini - każdego dnia można posłuchać co mają do powiedzenia na webinarach i zobaczyć ich twarze - nie ukrywają swoje wizerunku co jest bardzo istotne w Revshare. Admini znani są z branży MLM.

*Strona przetłumaczona na język polski z racji sporego zainteresowania ze strony polaków

*55 dni - ponad 20 tysięcy użytkowników - dzienny przyrost na poziomie kilkuset osób (200-300)

* Platforma zostanie połączona z programami partnerskimi takich firm jak amazon, aliexpress, alibaba i kilka innych co wiąże się z prowizją od zakupów dla firmy.

* Dzienny limit wypłat aktualnie jest ustawiony na 300$. Decyzja bardzo dobra, pozwoli to rozwinąć skrzydła nawet mniejszym "zawodnikom"

* Prowizje z poleconych trzeba reinwestować. Bardzo dobry krok który nie wyczyści systemu z pieniędzy na samym starcie i tak jak w przypadku poprzedniego punktu, pozwoli zarobić mniejszym "zawodnikom"

* I jeszcze jeden ogromny plus który z pewnością wielu ucieszy czyli oczywiście płatności przez BTC. Unikamy śmiesznych prowizji na procesorach płatniczych i obracamy pieniędzmi bez opłat zżerających zyski.


Na chwilę obecną program bezkonkurencyjny jeżeli chodzi o świeże tematy. W stare śmieci pchać się nie warto jak MX, FAP. Niejednokrotnie potwierdziło się że w grę wchodzą tylko świeże tematy więc recyclixy i inne tego typu są już "spóźnione".

Żeby nie było że polecam coś w co sam nie "wierzę" - Wsadziłem 5 tysięcy.

Reflinka nie podrzucam, jeżeli ktoś szuka dobrego sponsora] i zechce wskoczyć pod moje skrzydła to sam będzie wiedział gdzie uderzyć.


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - StoneMan - 06-12-2016 16:19

http://zarabiam.com/Temat-Bitz2U-5-Dziennie-przez-rok-140796
Wbijaj !!
5 % Dziennie nawet na rok

Dopiero się rozwija
Trend ogromny Wink

Wypłaty INSTANT ! ! !
Min 1 $
Wypłaty : Brak minimum

Bardzo fajna opcja Smile

Rezerwa ( Różnica depo - wypłaty ) Codziennie znacząco rośnie !
Grubsze rybki dopiero zaczynają się Rejestrować


+ Wypłacam refback


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - xxamaranthxx - 06-12-2016 16:52

W temacie który założyłeś każdy będzie zachwalał programy w których sam uczestniczy, polecam przejrzeć odpowiednie działy na forum w których znajdziesz zarówno pozytywne jak i negatywne opinie o programie którym się zainteresujesz a wtedy sam podejmiesz decyzję. Pamiętaj że idąc w tłumie nie zajdziesz dalej niż inni, są programy strasznie reklamowane gdzie wszyscy sobie przyklaskują i klepią po pleckach są też takie które naprawdę mają coś do zaoferowania. Pozdrawiam


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - ShuQi - 06-12-2016 21:18

"Zainwestować czy przepić? Zainwestuj w siebie czyli przepij"


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - olekn1 - 06-12-2016 22:53

A ja zaproponuję inny rodzaj rev-share na którym na starcie możesz na ten moment zarobić z $10 aż $34 (kapitał skromny, ale % duży), a jeżeli zdecydujesz się wpłacić więcej to możesz pomnożyć swój wkład 2.5x - mowa tu o Banana Fund, działa od jednego dnia a już ma 3900 zatwierdzonych użytkowników, założycielem jest Richard (twórca MTV i PV, jednak jego nowy serwis nie opiera się na piramidzie Tongue) Depozyty będą dostępne za parę tygodni, a sprzedaż tokenów serwisu rozpocznie się w styczniu (cały myk na zarobku polega na tym, żeby jak najszybciej kupić akcje, bo ich cena rośnie wraz ze sprzedaną ilością, a następnie sprzedać je innym użytkownikom po cenie rynkowej, chętnych na nie nie będzie brakować)

Jeżeli Cię zainteresowałem, go zapraszam do obszerniejszego tematu, do którego masz link w stopce


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - rafi213 - 07-12-2016 20:09

odwiedź temat - TheAdsTeam poczytaj, wybierz odpowiedniego sponsora wg ciebie i zarabiaj Smile


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - Dzipsiok87 - 08-12-2016 23:02

U mnie na blogu poczytaj o TAT, FAP.


RE: Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - patulsky1337 - 09-12-2016 04:46

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Zastanowię się i przy najbliższym czasie skontaktuje się z którymś z was/zapisze się z reflinka. Muszę jeszcze przeanalizować kilka czynników.

Pozdrawiam, do zamknięcia.


Zapiszę się do RevShare z Twojego polecenia. - Hybrid1990 - 12-06-2019 14:56

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.