Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bot do Omegle - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bot do Omegle (/Temat-Bot-do-Omegle-141260)



Bot do Omegle - Pablo_Code - 05-12-2016 20:19

Cześć jestem nowy na tym forum mam nadzieję, że spodoba się wam mój wpis.
Kilka tygodni temu napisałem prostego bota w pythonie który spamował ludziom linkiem do mojej strony. Zarobiłem całkiem dużo, a na stronie były reklamy z popads.net

Jak działają, jak stworzyć i ile zarabiają boty na Omegle?
Moja strona nie cieszy się popularnością, jesteś tutaj zapewne bo jeden z moich botów wysłał ci link. Pewnie mówił, że jest ładna 18 letnią dziewczyną, albo po po prostu grzecznie prosił o zajrzenie na stronę. Tak czy inaczej wylądowałeś tutaj. W tym poście pokażę ci jak stworzyć takiego bota i ile można na nim zarobić.
Jak działa bot?
Bot łączy się z nieznajomym czeka 5 sekund wysyła wiadomość czeka 6 sekund wysyła wiadomość… i tak dalej, jeśli obcy się rozłączy bot łączy się z następnym obcym i znowu spamuje.


Ile można zarobić
Zależy. Jednak to zależy od ilości botów. Jeśli nie posiadasz VPN’ów to możesz maksymalnie posiadać ich 10. Jeśli bot działa 24h/ dobę twoja strona powinna mieć jakieś 600-2000 wyświetleń dziennie. Niby nie dużo, ale wyobraź sobie, że masz kanał na YT. Po miesiącu twój film miałby 18 000 - 60 000 wyświetleń. Dobra a ile można zarobić? Na stronie na której miałm reklamy z popads.net zarabiałem od 100-400zł miesięcznie. Rzadko kiedy miałem włączone boty przez 24h/ dobę dlatego też zazwyczaj zarabiałem 100 - 200zł. Niby mało ale jak na 16-latka było to fajne kieszonkowe.


Dlaczego przestałem zarabiać?
Chciałem posiadać stronę która będzie wartościowa, która ludzie będą chcieli czytać i do której będą chcieli wracać. Zarabiałem na tamtych stronach dużo ponieważ miały one bardzo agresywne reklamy typu ‘pop ad’. Chcę aby ta strona była przyjazna użytkownikowi i nie chcę na niej jakiś syfiastych reklam mówiących o wirusach itp.

Jak stworzyć takiego bota?

Nie musisz posiadać jakiejś mega wiedzy programistycznej. Myślę, że nawet jeśli nigdy nie miałeś styczności z językiem Python powinieneś dać radę… Na forum powiem tylko tyle że użyłem biblioteki o nazwie pyomegle. Bot działa zarówno na windowsie jak i Linuksie

część 2 wpisu jest na moim blogu o tutaj - http://pablocode.cba.pl/blog/blog.php
W drugiej części pokażę ci jak stworzyć takiego bota, odpowiem na wszystkie pytania i pomogę w problemach. Zapraszam na bloga Smile
[Obrazek: image03.png]


RE: Bot do Omegle - Rajzerek - 05-12-2016 20:37

Daj linka do bota a nie na jakiegos bloga a postawie sobie to na vps...


RE: Bot do Omegle - Pablo_Code - 05-12-2016 20:51

(05-12-2016 20:37)Rajzerek napisał(a):  Daj linka do bota a nie na jakiegos bloga a postawie sobie to na vps...

Kod bota jest na blogu Smile nw jak inaczej mam ci pomóc


RE: Bot do Omegle - Timax - 15-12-2016 20:41

Chetnie przetestuje


RE: Bot do Omegle - owca1910 - 06-01-2017 17:43

Witam, gdzie można dostać te biblioteki? Bo nigdzie nie mogę ich odszukać.... a z chęcia bym bota przetestował, masz może jakiś szybszy kontakt do siebie?


Bot do Omegle - Hybrid1990 - 20-11-2020 12:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.