Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? (/Temat-Jak-zamienic-pieniadze-z-PayPal-na-normalne-141244)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - _Hubex_ - 14-12-2016 16:00

Paplać sobie mogę, ale akurat konto paypal ma moja mama nie ja ja tylko z niego "korzystam" :*

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - Bravo - 14-12-2016 16:15

@[mikuss] Ośmieszasz się chłopie Smile Konto PP. posiadam od ok. 7 - 8 lat a uwierz mi szczerze nie byłem pełnoletni, gdy zakładałem to konto (mam je do dziś) miałem 14 góra 15 lat. Niestety wiem lepiej jak działa PP. (także wiem, z jakich powodów blokują konta i nakładają weryfikacje osobowości) i nie zamrażają kont/konta bez powodu czy też nie narzucają na niego blokad, jeżeli na koncie pojawiają się wpływy, z których PP. zarabia prowizja i te sprawy raczej nie opłacałoby im się blokować setek tysięcy jak nie więcej fake, czy też kont osób, które nie ukończyły 18 roku życia i stracić tak naprawdę klientów i zarobek, który wynikał z ich działalności.

"każde konto z limitami dostaje prędzej czy później weryfikację nie ważne czy ty im płacisz czy nie"

Od 5 lat posiadam mniej więcej setkę fake kont do różnych szemranych biznesów i innych transakcji. W ciągu 4 lat tylko jedno konto dostało weryfikacje, ale tylko z powodu, że przekroczyło limit. PayPal rzadko blokuje lub nakłada weryfikacje kont, a jeżeli już się tak stanie to przeważnie jest to konieczne albo pojawiły się transakcje, lub inne „problemy”

@[sulliwan93] Masz w pewnym sensie racje, ale radzę wam nie dyskutować na tematy, o których nie macie pojęcia, ponieważ obaj nie wiecie, o czym gadacie i powstaje niepotrzebny spam i kłótnia na jak zacny temat, w którym jesteście oczywiście geniuszami i wiecie wszystko o wszystkim. Jeżeli już macie się kłócić to tylko i wyłącznie na PW, bo nikt nie ma zamiaru wysłuchiwać waszych debilizmów, które nigdy nie będą zgadzać się z prawdą. Od siebie proponuje zakończyć tą jakże rozwiniętą rozmowę na tym poście lub przenieść ją na PW, lub oddzielny temat, w którym będziecie mogli dyskutować na ten temat do woli.