Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? (/Temat-Jak-zamienic-pieniadze-z-PayPal-na-normalne-141244)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - _Hubex_ - 05-12-2016 17:23

Jednak wolałbym po prostu bez żadnych przekazów na konta rodziców, na przykład : ja wysyłam komuś pieniądze na paypala z mojego paypala, on daje dowód ile pieniędzy doszło i wysyła je pocztą do mnie oczywiście tam za przesyłkę mógłbym odliczyć i jakiś procent czy coś w tym stylu

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - Podgor - 05-12-2016 17:24

Najbezpieczniej wyjdzie wymieniać waluty u ludzi z forum i dostawać przelewy na konto rodziców.
Może przelew od osoby prywatnej wyda im się bardziej "bezpieczny".


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - _Hubex_ - 05-12-2016 17:26

Nie sądzę że podadzą numer konta bankowego obcej osobie, obcej bo obcej ale moi rodzice po prostu za nic nie chcą podać żadnych danych związanych z ich kontami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - Podgor - 05-12-2016 17:39

Sam weź Big Grin


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - _Hubex_ - 05-12-2016 18:40

Hehe 😎[FACE WITH TEARS OF JOY]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - szykiryki - 05-12-2016 18:48

ile masz tej kasy na pp?


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - radek0389 - 05-12-2016 18:55

(05-12-2016 17:26)_Hubex_ napisał(a):  Nie sądzę że podadzą numer konta bankowego obcej osobie, obcej bo obcej ale moi rodzice po prostu za nic nie chcą podać żadnych danych związanych z ich kontami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jakieś dziwne myślenie maja twoi rodzice, takie troche, bez urazy, zacofaneTongue.
A o jaka kwotę cala dyskusja?


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - adik7276 - 05-12-2016 18:57

(05-12-2016 17:26)_Hubex_ napisał(a):  Nie sądzę że podadzą numer konta bankowego obcej osobie, obcej bo obcej ale moi rodzice po prostu za nic nie chcą podać żadnych danych związanych z ich kontami

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Serio?... A co się takiego stanie gdy podadzą komuś numer konta?


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - radek0389 - 05-12-2016 18:59

Up.
Bo może ktoś im bezinteresownie wysłać bańkę na konto i będą mieć problemy z US, co? Skąd? Dlaczego?Big Grin


RE: Jak zamienić pieniądze z PayPal na normalne? - _Hubex_ - 05-12-2016 21:03

Nie ja nie wiem, nie chcą podawać, wiadomo teraz to niektórym ludziom nie potrzeba pinu aby go okradli Big Grin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Narazie mam jakieś 10 złotych, ale napisałem ten wątek bo niemialbym po co zarabiać te pieniądze skoro niemialbym jak wypłacić przynajmniej teraz wiem że nie muszę weryfikacji karty żeby sobie wypłacić pieniądze albo coś kupić Big Grin

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka