Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ruletki oraz Skiny CS GO (/Forum-Ruletki-oraz-Skiny-CS-GO-408)
+---- Wątek: Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny (/Temat-Powrot-najslynniejszej-ruletki-CS-GO-i-darmowe-coiny-141232)



Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - Snoopy - 04-12-2016 23:25

Siemka. Nie wszystkich hazard zainteresuje, ale parę osób na forum widziałem, że coś tam działało Big Grin
Na dniach wjechała odświeżona wersja csgodouble, kto dłużej w temacie siedzi, ten wie, że była to najpopularniejsza na scenie ruletka, która została zdjęta przez szemrane listy ze strony producentów CS:GO.
Jest prowadzona przez tego samego właściciela - Fubara.
Możecie wbijać na stronkę i wymienić się kodem na punkty z kumplem (swój kod ustawiasz w zakładce Affiliates, a czyjś wykorzystujesz we Free Coins), ewentualnie możesz skorzystać z mojego : welcomecoins Lol Lol
Link do strony : http://csgodouble.gg/
Kod jest równoważny z 10 centami. Śmieszne pieniądze, ale może komuś się poszczęści i coś ugra, do wyjęcia są skiny od 50 centów i nie ma żadnych progów wpłat, żeby wyjąć. Ponadto aktualnie trwa giveaway na ich fanpejdżu oraz codziennie dla osób z dodatkiem w nicku steam nazwy serwisu odbywa sie losowanie 5$. A nuż się trafi Big Grin


RE: Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - Gremquen - 05-12-2016 00:08

Nie wchodźcie w to, a ty gościu bana powinieneś od razu wyrwać.
Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że 0 userów online przy tak bardzo popularnej ruletce Smile


RE: Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - makecash - 05-12-2016 00:25

Bo trzeba sie zalogowac przez steam zeby wszystko funkcjonowalo poprawnie. Zazwyczaj takie ruletki dla niezalogowanych po prostu nie dzialaja )


RE: Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - Gremquen - 05-12-2016 00:29

(05-12-2016 00:25)makecash napisał(a):  Bo trzeba sie zalogowac przez steam zeby wszystko funkcjonowalo poprawnie. Zazwyczaj takie ruletki dla niezalogowanych po prostu nie dzialaja )
Jeśli tak jest to niech autor tematu mi wybaczy.
Na kilku ruletkach się bawiłem, ale pierwszy raz widzę taką, gdzie nie ma w ogóle życia bez zalogowania się i po prostu pomyślałem że strona zrobiona tylko do scamu.
Teraz zrobiłem drobny research no i faktycznie coś się tam dzieje


RE: Powrót najsłynniejszej ruletki CS:GO i darmowe coiny - Snoopy - 05-12-2016 00:31

No wiadomo, najlepiej to nic nie sprawdzić i rzucać oskarżenia xD
Żeby widzieć ludzi on-line i widzieć co, kto obstawia trzeba się zalogować na stronę. Fakt, jest jeszcze mało ludzi, ale to z takiego stanu rzeczy, że strona miała niedawno reaktywacje, a za czasów swojej świetności nie miała żadnych mediów społecznościowych i nie mają szans, żeby ot tak o sobie przypomnieć. Aktualnie gra 20-30 osób a online jest około 50. Ja stronkę zobaczyłem dzisiaj na profilu fb jakiegoś cs'owego bukmachera i myślę, że już pójdzie nitka i ludzi będzie co raz więcej Wink Tak więc pozdrawiam.

(05-12-2016 00:29)Gremquen napisał(a):  
(05-12-2016 00:25)makecash napisał(a):  Bo trzeba sie zalogowac przez steam zeby wszystko funkcjonowalo poprawnie. Zazwyczaj takie ruletki dla niezalogowanych po prostu nie dzialaja )
Jeśli tak jest to niech autor tematu mi wybaczy.
Na kilku ruletkach się bawiłem, ale pierwszy raz widzę taką, gdzie nie ma w ogóle życia bez zalogowania się i po prostu pomyślałem że strona zrobiona tylko do scamu.
Teraz zrobiłem drobny research no i faktycznie coś się tam dzieje

Dla scamu jest robione wiele stron i trudno się z tym nie zgodzić. Dzieje się aktualnie na tej ruletce, mało tego wpłacałem skiny i mam wgląd w ekwipunek jednego bota. Ilość przedmiotów co jakiś czas się zmienia i na wyposażeniu są też te z górnej półki cenowej.