Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bitcofarm.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: bitcofarm.com (/Temat-bitcofarm-com-141230)

Strony: 1 2


bitcofarm.com - dasdad - 04-12-2016 23:21

w bitcofarm dostajemy na jeden dzien kure ktora daje nam jedno jajko warte 0.001BTC nastepnie możemy kupić różne kury z limitem czasowym, które daja nam określoną ilość jajek dziennie za różne ceny. Najtańsza kura kosztuje 0.025BTC i daje nam 1 jajko dziennie przez 30 dni po 0.001 sztuka. Dodatkowo możemy zbierać po 100 satoshi za odwiedzaną stronkę (ok 24 dziennie) minimum do wypłaty to 0.003BTC

ref: http://bitcofarm.com/home?r=dasdad
czysty: http://bitcofarm.com

Dzięki za refy Smile


RE: bitcofarm.com - grzegosh83 - 05-12-2016 08:07

Minimum do wypłaty jest 0.001 BTC. Oprócz kur można kupić też krowę, kosztuje 0.110 BTC a zarobić mozna w przeliczeniu miesięcznym od 0.45 do 1.35 BTC


RE: bitcofarm.com - lanpan - 05-12-2016 08:14

Kur******** ludie co wy macie w baniach siano???!!! Czlowiek ledwo zalozyl temat i już jakis pacan mu sie wpier**** ze swoim refem.... i to jeszcze z 3 postami....

Ja po prostu w to nie wierze...

Co do samej strony... Widzialem ją już wczesniej ale nie opisywalem, bo zadnej kury za darmo nie dostalem ;/ Cos trzeba zrobic zeby ja otrzymac? ;/


RE: bitcofarm.com - grzegosh83 - 05-12-2016 09:00

(05-12-2016 08:14)lanpan napisał(a):  Kur******** ludie co wy macie w baniach siano???!!! Czlowiek ledwo zalozyl temat i już jakis pacan mu sie wpier**** ze swoim refem.... i to jeszcze z 3 postami....

Ja po prostu w to nie wierze...

Co do samej strony... Widzialem ją już wczesniej ale nie opisywalem, bo zadnej kury za darmo nie dostalem ;/ Cos trzeba zrobic zeby ja otrzymac? ;/

po pierwsze nie pacan, a po drugie żeby dostać darmową kurę trzeba się zarejestrować i ta kura jest na jeden dzień. i na drugi raz grzeczniej...


RE: bitcofarm.com - lanpan - 05-12-2016 09:04

Na drugi raz to powiniennes bana dostac z tego refa....

I zastanawia mnie co kieruje ludzmi takimi jak Ty, że wstawiacie te refy komus w temat... Dla mnie to zwykle cebulactwo...

A moje pytanie o kure nie bylo do Ciebie tylko do autora tematu.


RE: bitcofarm.com - grzegosh83 - 05-12-2016 09:10

autor tematu nie wie nawet ile potrzeba do minimalnej wypłaty. Jedynym jego plusem jest to że szybciej załozył wątek. Zaśmiecać głównej, kolejnym wątkiem nie będę. Kultury trochę...


RE: bitcofarm.com - lanpan - 05-12-2016 09:12

To jesli chcesz byc kultularny to napisz do admina ze temat Twoim zdaniem jest zle napisany, napisz swoj i go aktualizuj systematycznie. A nie sie za przeproszeniem wpier**** jak zwykla cebula.

Kolejna sprawa to nawet nie masz postów na refa... Przydaloby sie zanim zaczniesz pisac na forum przeczytac regulamin Smile ale po co skoro mozna pozasmiecac komus temat od wejscia, nie? Smile

I mimo tej dyskusji ze mna, nadal Ci ich brakuje.

Przemysl sobie czy chcialbys zeby ktos w Twoim temacie sypal swoim refem na beszczela....

Pozdro. Twój posst oczywiscie zglosilem...


RE: bitcofarm.com - grzegosh83 - 05-12-2016 09:17

no to się przestraszyłem... naprawdę. A zgłaszać ja nie będe do admina bo nie jestem donosiciel tak jak Ty. mam nadzieję że uczyniłem Tobie dzień i że czujesz się spełnionym straznikiem regulaminu. Pozdro panie ładny


RE: bitcofarm.com - lanpan - 05-12-2016 09:21

Donosiciel nie ale za co cebula Smile Tak, zrobiles mi dzien tym ostatnim postem masz racje Big Grin


bitcofarm.com - Efektmotyla - 05-12-2016 09:23

wyłapiesz bana jeszcze kilka takich postów.