Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! (/Temat-Masz-pytanie-do-wlascicieli-stron-internetowych-Zadaj-je-tutaj-141143)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Brontan - 19-02-2017 13:07

Witam ja nie mam strony ani bloga. A chciałbym zarabiać w internecie. Próbowałem na różnych stronach ale z kiepskim powodzeniem. Może coś mi doradzicie? Gdzie i jak zarobić w internecie? Bo tak przeglądam te wpisy, strony, blogi i filmiki na youtube i ani złotówki z tego nie wyciągnąłem. Aż mi się nie chce wierzyć że ktoś na tym zarabia tylko same reflinki a jak się zarejestruje na stronie to się miesiąc na 2zl pracuje. Tak każdy zachwala że w pół godziny 200zl zarobisz. Piszcie na priv.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 19-02-2017 13:52

@[musicfan] jezeli masz do niej prawa autorskie lub mozliwosc jej udostepniania to adsense.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - musicfan - 19-02-2017 16:03

właśnie jest to po części piracka strona jak każda z możliwością darmowego pobierania (jak słynne 4cl...) a adsense właśnie odrzuciło ze względu na treść


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - eune - 19-02-2017 17:26

(18-02-2017 22:49)Hopekk94 napisał(a):  Czy oplaca sie kupic skrypt ten tego premium kub inne badziewie w stylu kwejka (obrazki pewnego typu) jesli chodzi o naprawianie pewnych usterek? Czy bardziej sie oplaca bym siedzial miesiac i ogarnial html by to jakos z ledwoscia napisac ?

Samym htmlem nie napiszesz, ostylować musisz później to w CSS, napisać jakiś skrypt dodawania w PHP i wszystko obsługiwać bazą danych więc SQL Smile


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 19-02-2017 21:59

@[Brontan] Aby zarabiać musisz myśleć, a nie kopiować bezmyślnie ruchy Smile
To nie fabryka gdzie mówią ci co masz robić i wykonujesz prace przez 8h.

To bardziej jak prowadzenie firmy, jezeli nie wymyslasz nic nowego to konkurencja cie wyprzedza, nisza dla Ciebie sie wypala Smile


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - polak2k15 - 20-02-2017 18:35

@vasaki Widzę, że dużo osób pyta o AdSense. Masz w planach zrobić tutorial jak to robiłeś z Resident Evil? Począwszy od zabawy ze znalezieniem słów (AdWords/Long tail) przez wypełnienie treścią (tu zaprezentowałbyś swoją usługę, którą opisałeś w dziale sprzedaży), aż do pozycjonowania z GSA i innymi programami, bo podobno zarobek na AdSense na tym polega, by wszystko zautomatyzować, mieć dużo stron i czerpać zyski. Wydaje mi się, że taki poradnik odbiłby się podobnym echem-jak nie większym-niż poprzednie, gdyż ten sposób zarabiania nie jest tak popularne, jak przez wielu znienawidzone suby Big Grin


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Vasaki - 20-02-2017 22:40

@[polak2k15] taki poradnik bez problemu mozna by bylo pogonic za pareset zl, wyluzuj Big Grin
poza tym aktualnie the beat cpa mecze przeciez...


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - polak2k15 - 20-02-2017 22:51

Mam taką świadomość. To co opisałeś w tutorialu o RE, choć banalne, też mogłeś sprzedać za ~100zł, ale postanowiłeś udostępnić tą wiedzę krok po kroku, za co wielu użytkowników jest Ci bardzo wdzięczna.

Do beat the CPA można się jeszcze załapać?

Żeby nie było, że offtop: Jak wygląda porównanie zarobków z Amazona do AdSense przy tym samym nakładzie pracy, podobnych ilościach wyszukać na frazy itd? Czy kupno-mimo, że mniej osób się na nie decyduje, niż na kliknięcie w reklamę-nadrabia większym wynagrodzeniem?


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - zbyszeq - 20-02-2017 23:13

@[polak2k15]
To trochę wróżenie z fusów.
Zależnie od tematyki strony czyli cpc za klika, bądź od produktu czym droższy tym większy hajs dla Ciebie.
Ciężko to porównać - ale jak dla mnie łatwiej zrobić dobry LP pod np:clickbank i ciąć fajną kasę, niż zdobyć 5milionów uu/msc.


RE: Masz pytanie do właścicieli stron internetowych? Zadaj je tutaj! - Lanserek - 24-02-2017 15:41

Od jakiegoś czasu zmagam się z jednym problemem.

Mianowicie mam kilka stron i na każdej opcje odnośniki stron (tzw. slug) mam ustawione tak:

/%category%/%postname%/

Używam wtyczki seo by yoast i odnośnik każdego wpisu edytuje tak czy siak sam.
Przykładowy odnośnik do wpisu wygląda np. tak:

zarabiam.com/mobile-games/clash-of-clans-hack

No i wszystko pięknie sam wpis znajduje się pod tego typu adresem. Natomiast wpisy zaindexowane przez google wyglądają tak:

zarabiam.com/mobile-games/

Dodam, że ten problem występuje tylko na jednej ze stron, a wszystkie mają to identycznie ustawione...

Ktoś ma jakiś pomysł o co może chodzić?