Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Fanpage o bukmacherce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Fanpage o bukmacherce (/Temat-Fanpage-o-bukmacherce-141142)



Fanpage o bukmacherce - Synth - 02-12-2016 18:35

Witam wszystkich

Posiadam w swoich rękach fanpage o tematyce zakładów sportowych i ogólnie o bukmacherce który liczy ponad 4k realnych ludzi a liczba wciąż rośnie lecz jak dotąd był to zwykły fanpage nienastawiony na zarobek ( żadnych reklam za pieniądze, no po prostu nic z tych rzeczy). Moje pytanie brzmi czy warto nawiązać współpracę z programem partnerskim np Gambling Affiliation który posiada szereg punktów bukmacherskich w swojej ofercie? Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś podobnego i chciałbym zacząć czerpać jakieś korzyści i nie mówię tutaj o astronomicznych kwotach lecz po prostu kilku złotych nie tracąc przy tym ogólnego sensu swojego fanpage. Każda opinia na wagę złota i czekam na jakieś propozycje i rozwiązania Smile

Dziękuje z góry i pozdrawiam!


RE: Fanpage o bukmacherce - matek697 - 03-12-2016 04:24

@[Synth]

nie byłbyś zainteresowany odsprzedaniem takiego fanpage?


RE: Fanpage o bukmacherce - Deoes - 03-12-2016 21:04

(02-12-2016 18:35)Synth napisał(a):  Witam wszystkich

Posiadam w swoich rękach fanpage o tematyce zakładów sportowych i ogólnie o bukmacherce który liczy ponad 4k realnych ludzi a liczba wciąż rośnie lecz jak dotąd był to zwykły fanpage nienastawiony na zarobek ( żadnych reklam za pieniądze, no po prostu nic z tych rzeczy). Moje pytanie brzmi czy warto nawiązać współpracę z programem partnerskim np Gambling Affiliation który posiada szereg punktów bukmacherskich w swojej ofercie? Nigdy wcześniej nie robiłem czegoś podobnego i chciałbym zacząć czerpać jakieś korzyści i nie mówię tutaj o astronomicznych kwotach lecz po prostu kilku złotych nie tracąc przy tym ogólnego sensu swojego fanpage. Każda opinia na wagę złota i czekam na jakieś propozycje i rozwiązania Smile

Dziękuje z góry i pozdrawiam!

Możesz promować bukmacherów tak jak napisałeś wyżej i jeżeli dobrze typujesz, stworzyć własną grupę z typami bukmacherskimi, oczywiście wstęp za określoną kwotę na dany okres czasu Smile