Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona oferująca Like - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Boty i Programy (/Forum-Boty-i-Programy-357)
+--- Wątek: Strona oferująca Like (/Temat-Strona-oferujaca-Like-141124)

Strony: 1 2


Strona oferująca Like - ScroX - 02-12-2016 12:27

Siemka,
Poszukuje strony ( może być płatna ) która oferuje polubienia Fanpage, posta i komentarza , dodatkowo fajnie jakby miała opcję dodawania obserwujących na instagramie i followersów na twitterze

oczywiście te wszystkie funkcje nie muszą być na jednej stronie.


RE: Strona oferująca Like - Ascoran - 02-12-2016 12:29

likeplus
addmefast


RE: Strona oferująca Like - ScroX - 02-12-2016 12:44

Chodziło mi raczej o wartościowe strony.. addmefast to już prawie scam, żależy mi na stronie z której nie znikną lajki po godzinie.


RE: Strona oferująca Like - KombinatorGumiok - 02-12-2016 16:55

Ja polecam Likeplus:
REFLINK
Czysty Link

1. Kupować możesz like na facebooku, followersów na instagramie, subskrypcje na facebooku oraz G+.
2. Jeśli jakieś like, za które zapłaciłeś znikną, to punkty zostaną Ci oddane w przeciągu kilku dni i będziesz mógł je wykorzystać na kupienie kolejnych likeów Tongue


RE: Strona oferująca Like - ScroX - 03-12-2016 11:58

Bez obrazy ale większego chłamu jak ten LikePlus nie widziałem Big Grin

Macie coś lepszego ? mogą być zagraniczne strony, ważne by polubienia np na post,komentarz wpadały w chwilę.


RE: Strona oferująca Like - Ascoran - 03-12-2016 15:11

(03-12-2016 11:58)ScroX napisał(a):  Bez obrazy ale większego chłamu jak ten LikePlus nie widziałem Big Grin

Macie coś lepszego ? mogą być zagraniczne strony, ważne by polubienia np na post,komentarz wpadały w chwilę.

Co ty chcesz od tego like plus? To bardzo dobry system i szybko wpadają lajki i długo się trzymają - ja używam i nigdy nie miałem z tym problemu


RE: Strona oferująca Like - maniek19 - 03-12-2016 19:44

Może lajkuj.pl? Big Grin


RE: Strona oferująca Like - DonWestbam - 03-12-2016 20:49

Na qqtube chyba mozna kupic like do fb. Jesli chodzi o yt to qqtube zawsze u mnie dawalo rade takze polecam


RE: Strona oferująca Like - Hoolig4n - 06-12-2016 21:28

apka i jazda! Lol


RE: Strona oferująca Like - Ogniemimieczem - 07-12-2016 10:54

Dokładnie Big Grin sam ostatnio korzystałem z lewego konta ze śmiesznej apki jak znajdę to Ci wyślę.
około 250 lajków doszło pod zdjęcie w 30 sekund Big Grin to samo followersi facebook czy insta, jest jedynie minus że ta aplikacja wykorzystuje też Ciebie do akcji i wyrwałem przez to bana, ale możesz dodać sobie laki i zaraz z niej wyjść.