Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy nieudacznika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy nieudacznika (/Temat-Dziennik-pracy-nieudacznika-141104)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 05-12-2016 10:53

(05-12-2016 10:30)Hoolig4n napisał(a):  Szybko się podniosłeś. Mega szacun gościu, pamiętaj robić wszystko by było jsk najlepiej. Obserwuję.

Robie robie dziekuje za wsparcie , takie komentarze tez pomagają

(05-12-2016 10:28)mahuzz napisał(a):  Nie jesteś nieudacznikiem. Mnóstwo osób tak zaczynało. A teraz? Sam sobie odpowiedz gdzie są. Albo zostali pod sklepem, albo są bogaci. Niech Ci z drugiej kategorii będą Twoja motywacja. Powodzenia!! Wink
Motywuję się takimi osobami. Do nowego roku jakos wszystko rozkręcę i pozniej tylko będę czekac na $$ oczywiscie nie przestanę robić kanałów i wrzucać filmików


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 07-12-2016 17:55

Dzisiejszy dzień spędzam w pracy Sad w weekend wleci wiecej filmikow i wszystko zostanie udostepnione,otagowane , opisane i zacznę promowanie Smile trzymajcie kciuki!


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 12-12-2016 18:58

Ostatnio mam gorsze dni,straszne zmęczenie ,brak chęci do czego kolwiek... lecz się nie poddam,teraz jestem w pracy,o 20 koncze wracam do domu i wrzucam okolo 5 filmikow,taguje, opisy dodaje i lecę z tematem!


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 21-12-2016 17:51

To ze nie pisalem nie.znaczy ze nie dzialam! Aktualnie mam 20 filmikow,jeszcze musze 10 rozeslac po portalach. Jeden filmik ma prawie 4 tys wyśw a reszta od 1 tys do 1,5 . Dzisiaj ostatni dzien pracy i dzialam 10x wiecej!


RE: Dziennik pracy nieudacznika - WhiteNigga - 21-12-2016 18:01

Dodawaj jakieś statystyki czy cuś, jak możesz.


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 21-12-2016 19:02

(21-12-2016 18:01)WhiteNigga napisał(a):  Dodawaj jakieś statystyki czy cuś, jak możesz.

Jutro dodam Big Grin


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 22-12-2016 18:54

Witajcie drodzy forumowicze !
Filmiki jakoś rozwijają się i mam nadzieję że po przerwie świątecznej to ruszy na pełnej ! Smile
Tutaj statystyki na dzień 21 grudnia


[Obrazek: Screenshot_2016_12_22_18_31_56.jpg]
Dobra a teraz przechodząc do konkretów.. Do końca tego roku moj plan to 50 filmikow na 2 kanałach i jest to do zrobienia. Pózniej zostanie tylko promowanie a to juz jakos zleci. Chcę uzbierać na dobrego laptopa ponieważ ten to złom. Całe święta spędzam sam to jakoś ogarnę te filmiki. Od stycznia również zaczynam zapierdziel w pracy,chcę jak najszybciej laptopa.. Chcę nagrywać filmiki z gier,czuję się w tym super( kiedyś mialem 13k subskrybcji ale po tym jak skończyłem na ulicy kanał się rozpadł).
Teraz chciałem życzyć wszystkim użytkownikom forum wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie Smile ! Bawcie się dobrze


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 23-12-2016 16:31

Witam wszystkich użytkowników,statystyki na dzień dzisiejszy wyglądają tak..
[Obrazek: Screenshot_2016_12_23_16_04_55.jpg]
Mam nadzieję że wszystko z czasem ruszy już bardziej i uda mi się zarobić Smile



RE: Dziennik pracy nieudacznika - albercig - 26-12-2016 11:33

No chciałeś to jestem! Nie mów, że jesteś nieudacznikiem każdy miał kiedyś problemy. Liczy się to, że postawiłeś się temu problemowi i się nie dałeś. Ja ci polecam suby jak chcesz to pisz na gg ( masz w moim profilu zarabiam.com )


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 26-12-2016 13:16

(26-12-2016 11:33)albercig napisał(a):  No chciałeś to jestem! Nie mów, że jesteś nieudacznikiem każdy miał kiedyś problemy. Liczy się to, że postawiłeś się temu problemowi i się nie dałeś. Ja ci polecam suby jak chcesz to pisz na gg ( masz w moim profilu zarabiam.com )

Bardzo dziękuje,napisałem na GG Smile