Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy nieudacznika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik pracy nieudacznika (/Temat-Dziennik-pracy-nieudacznika-141104)

Strony: 1 2 3


Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 01-12-2016 19:35

Witajcie mam na imię Radek , 19 lat . Moze zaczne od poczatku.. w wakacje wylądowałem na ulicy totalnie nie z mojej winy.. 3 tygodnie żyłem na ulicy,w tym czasie zaczalem prace i.po 3 tyg otrzymalem wyplatę. Od razu znalazlem pokoj do wynajecia i w nim jestem do dzis. Pracuję i się uczę,klasa 4 technikum .. postanowiłem że zacznę zarabiać w necie i te forum mnie motywuje, kiedys juz zarabialem na skracaniu. Teraz uderzam w YT i moze pozniej subskrycje SMS tylko jeszcze poki co ich nie ogarniam. Mam zamiar robic tyle na ile tylko bd mieć siły... od niedzieli zaczynam poniewaz w sobote 16 godz w robocie ze wzgledu na galę KSW. Niech moc będzie z wami forumowicze!


RE: Dziennik pracy nieudacznika - danoneksss - 01-12-2016 19:39

Powodzenia!
I nie nazywaj siebie nieudacznikiem Smile Nie ma się co załamywać Smile.


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Bidbar96 - 01-12-2016 20:08

Życzę powodzenia Smile Będę zaglądać Smile


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Wojtek574 - 01-12-2016 20:11

"jak Wysoko Mierzysz - Tak Wysoko Staniesz.
Jeśli Tylko Wierzysz, I Się Nie Poddajesz" Smile


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 01-12-2016 21:37

(01-12-2016 19:39)danoneksss napisał(a):  Powodzenia!
I nie nazywaj siebie nieudacznikiem Smile Nie ma się co załamywać Smile.

Wielkie dzieki!


RE: Dziennik pracy nieudacznika - kn10 - 02-12-2016 03:48

Dokladnie. Nie zalamales sie, szybko stanales na nogi, dzialasz dalej. Z mojej strony ogromny szacunek. Tak trzymac i zycze wysokich zarobkow! Smile


RE: Dziennik pracy nieudacznika - dzemba - 02-12-2016 13:04

Ja paradoksalnie miło wspominam bycie bezdomnym 4 tygodnie Xpokerface ale byłem w lepszej sytuacji bo byłem kilka lat starszy, miałem od kogo wziąć parę zł oraz zweryfikowałem, że mam naprawdę dobrych znajomych Big Grin


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Laiser - 05-12-2016 10:26

Dziekuje za wszystkie komentarze!! A teraz przejdę do podsumowania niedzieli.. co zrobilem?
-Wrzucilem 15 filmikow lekko przerobionych z czego przeszlo 6.
-Otagowałem
-Poszedlem na silownię Big Grin
Jakie plany na dziś?
- szkoła
-Wrzucic 3 filmy takie ktore przejda do zarabiania
-silownia
Wiecej info o zarabianiu niebawem Smile


RE: Dziennik pracy nieudacznika - mahuzz - 05-12-2016 10:28

Nie jesteś nieudacznikiem. Mnóstwo osób tak zaczynało. A teraz? Sam sobie odpowiedz gdzie są. Albo zostali pod sklepem, albo są bogaci. Niech Ci z drugiej kategorii będą Twoja motywacja. Powodzenia!! Wink


RE: Dziennik pracy nieudacznika - Hoolig4n - 05-12-2016 10:30

Szybko się podniosłeś. Mega szacun gościu, pamiętaj robić wszystko by było jsk najlepiej. Obserwuję.