Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
RevJob | Naliczenia 2-5 % dziennie !!! HIT ! NOWOŚĆ ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: RevJob | Naliczenia 2-5 % dziennie !!! HIT ! NOWOŚĆ ! (/Temat-RevJob-Naliczenia-2-5-dziennie-HIT-NOWOSC-141038)



RevJob | Naliczenia 2-5 % dziennie !!! HIT ! NOWOŚĆ ! - cwiek25 - 29-11-2016 20:21

[Obrazek: image.png]

Witam wszystkich!
Przyszła pora na pierwszy program z dziedziny RevShare w który wszedłem, czyli jak zarobiłem 500$ w 15 dni Smile
Zdecydowałem się dodać RevJob do swojego portfolio, z jednego prostego powodu... można na nim dużo zarobić niskim kosztem oraz małym nakładem pracy!

Czym jest RevJob?

Jest to firma dzieląca się ze swoimi użytkownikami przychodami z reklam i/lub innych źródeł.

Daje nam możliwość zarobienia i to nie małych pieniędzy oraz możliwość żeby brać udział w podziale zysków należy w takim systemie wykupić usługę reklamową (np. reklamę własnej strony internetowej), opłacić ją, wykorzystać – tu trzeba raz na 24 godziny obejrzeć 10 reklam.

Obejrzysz – to masz możliwość zarobienia 25% czyli 5$ od każdego wykupionego za 20$ Adpacka (usługi reklamowej) .

Można także zarabiać razem z firmą bez wykupowania Adpacków, firma daje nam możliwości: klikanie w cash linki, oglądanie video, traffic X, traffic Grid, Like na Facebook, zadania CPA/GPT, Jackpots.

[Obrazek: image.png]

Czy ja się do tego nadaję?
Odpowiedź brzmi TAK , a dlaczego? Ponieważ posiadasz czas, aby zaangażować 5 min dziennie na obejrzenie 10 reklam, program dopiero niedawno ruszył, więc potencjał projektu i możliwości są ogromne.

[Obrazek: image.png]

[Obrazek: image.png]


Małe podsumowanie programu:

Po 15 dniach ponad 260 poleconych Wink

[Obrazek: image.png]

Zyski na poziomie dziennym ok 20-30 $


[Obrazek: zarobione_pieni_dze.png]

DLA KAŻDEGO PARTNERA STRONA DO PROMOCJI BIZNESU GRATIS W DWÓCH JĘZYKACH !!

STRONA POLSKA

STRONA ANGIELSKA


RE: RevJob | Naliczenia 2-5 % dziennie !!! HIT ! NOWOŚĆ ! - Ogniemimieczem - 18-12-2016 12:22

Świetnie, ale regulamin to widzę mało kto tu czyta i ten ref link na Twoim blogu a już nie wspomnę że Ci się działy popier...

@[Coristo]


RevJob | Naliczenia 2-5 % dziennie !!! HIT ! NOWOŚĆ ! - Coristo - 18-12-2016 12:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.