Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pudzian czy Popek? - Analiza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pudzian czy Popek? - Analiza (/Temat-Pudzian-czy-Popek-Analiza-141036)

Strony: 1 2 3 4


Pudzian czy Popek? - Analiza - soluffka - 29-11-2016 19:34

https://www.youtube.com/watch?v=03JBF1TSMQw

Mariusz Pudzianowski czy Popek? Kto wygra?!


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Pakula - 01-12-2016 16:34

Co to za pajac?


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Hoolig4n - 01-12-2016 17:44

Stawiam na Popka, bo w sztukach walki jest dłużej, ma większe doświadczenie. Pudzian to był dobry w podnoszeniu ciężarów. Tak, tak.. narkotyki, bla bla bla, według mnie to Popek ma większe szanse.


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - PremAccHack - 01-12-2016 18:03

(01-12-2016 17:44)Hoolig4n napisał(a):  Stawiam na Popka, bo w sztukach walki jest dłużej, ma większe doświadczenie. Pudzian to był dobry w podnoszeniu ciężarów. Tak, tak.. narkotyki, bla bla bla, według mnie to Popek ma większe szanse.

No chyba nie. Popek był dobry w rapowaniu nic więcej będzie Ko Pudzian mu nie da żadnych szans. Popek to kawałek mięsa do bicia. Kozak w necie pizda w świecie Smile


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - adik7276 - 01-12-2016 18:16

Popek nawet gdyby wytrwał do drugiej rundy to nie wytrzyma w kolejnej kondycyjnie. Więc jedyna szansa taka że znokautuje pudziana na samym początku bo inaczej jest bez szans. Popek jest zalany jak świnia i śmiesznie jest oglądać jego treningi jak po kilku uderzeniach sapie niczym zmęczony pies. Wytrzymałości nie buduje się w ciągu kilku tygodnii.


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Sergio7 - 01-12-2016 18:16

Stawiam na Popka Smile ale klatka wszystko zweryfikuje Big Grin


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Koja - 01-12-2016 18:58

Mogę auto postawić na Pudziana. Jedyna szansa Popka to ustawiony mecz Jerk2


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - Obywatel - 01-12-2016 19:52

Stawiam na M. Pudzianowskiego. "Chłopak" się stara.


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - maniek250 - 01-12-2016 19:53

Popek żeby mieć szanse musiałby z kijem bejsbolowym wyjść xD


RE: Pudzian czy Popek? - Analiza - devilll - 01-12-2016 20:02

Serio ktoś stawia na Popka? hehe no bez jaj. Obaj to kelnerzy w MMA, ale jednak Popek to jest kelner półka wyżej w stosunku do Pudziana. Tak jak wspominają wyżej, kondycyjnie jak dotrwa do 2 rundy to będzie wszystko. Pudzian co by nie mówić, przez te kilka lat kondycję poprawił i jest w stanie wytrwać do 3 rundy i w miarę w niej wyglądać. Według mnie ta walka nie potrwa długo. Filmiki z jakichś przygotowań Popka o kant d...potłuc, zwykły fake i marketing na rzecz walki.

Pudzian jest twarzą tej śmiesznej organizacji jaką jest KSW i nie dadzą mu zrobić krzywdy, dlatego na przeciwnika wybrano Popka. Pudzian walkę wygra a KSW zarobi kupę kasy na dzieciakach, którzy jarają się tym bełkotem który on próbuje śpiewać, rapować.

Osobiście czekam na walkę Małysza z Justyną Kowalczyk, myślę, że Kawulski z Lewandowskim zarobią nie mniej niż na tej walce Lol