Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Zaradnej osoby :D - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Zaradnej osoby :D (/Temat-Dziennik-Zaradnej-osoby-D-140971)



Dziennik Zaradnej osoby :D - Zaradny - 28-11-2016 00:58

Cześć wam jestem Paweł.Bardzo mi miło że znalazłem wreszcie forum gdzie mogę poprowadzić swój własny dziennik inwestycyjny.Celem jego prowadzenia jest zmotywowanie przede wszystkim samego siebie do codziennego działania na rzecz jak najszybszego porzucenia etatu i przejścia na samozatrudnienie.Chciał bym sobie zrobić w ten sposób prezent na urodziny (23 kwietnia) więc uznaję dni które mi zostały do tej daty jako czas operacyjny.Do osiągnięcia celu chciał bym osiągnąć miesięcznie minimum 3 tyś zł ale że wychodzę z założenia że lepiej planować wyżej ustalę docelowy próg na poziom 10 tyś zł.Mam dużą nadzieje że się uda.Wynik ten chce osiągnąć przez:
Programy Revshare- aktualnie działam w MxWolrd i TheAdTeam mam 3 aktywnych poleconych i sporą liczbę paczek więc interes już się kręci.
Zakłady sportowe- na cudzych typach szukam aktualnie typera
Opcje binarne- trochę się w to bawiłem i miałem zadowalające wyniki
Z czasem rozważę też inne opcje inwestowania/zarabiania
Aktualny Budżet: około 5-6 tyś zł
Aktualne dochody z netów na dzień dzisiejszy: trochę ponad 1000 zł na czysto.


RE: Dziennik Zaradnej osoby :D - Itachi198 - 28-11-2016 01:32

Fajnie, że założyłeś dziennik, obyś wytrwał w tej systematycznej pracy! Powodzenia! Smile


RE: Dziennik Zaradnej osoby :D - Zaradny - 28-11-2016 11:47

Kolejny dzień podążania za swoim celem mija raczej dość słabo.Ze względu na zmiany jakie wprowadził program MxWorld znacząco spadły moje naliczenia defacto o ponad połowę do poziomu 12,5$ dziennie ale rozumiem też że zmiany wprowadzono żeby wydłużyć trwałość programu.W tat dzisiaj dostałem 6$ naliczeń od poleconych więc nie jest słabo.W dalszym ciągu przeglądam fora w poszukiwaniu dobrego typera.
Pozdrawiam Big Grin


RE: Dziennik Zaradnej osoby :D - Zaradny - 02-12-2016 00:17

(28-11-2016 01:32)Itachi198 napisał(a):  Fajnie, że założyłeś dziennik, obyś wytrwał w tej systematycznej pracy! Powodzenia! Smile
Dzięki wielkie! Od dawna myślałem o swoim dzienniku aż wreszcie trafiłem tutaj Big Grin

Nie uzupełniałem już tego dzienniczka od dwóch dni.Pora dać znać że żyję i działam nadal więc tak:
Wczoraj weszły w MxWorld wyczekiwane przeze mnie abonamenty teraz dzięki nim będę mógł dość szybko wycofać mój wkład finansowy gdyż słabo u mnie z zaufaniem do tej platformy.Wczoraj wypłaciłem 35$ dziś w planach też taka kwota,ogólny cel to do świąt wypłacić 1300$ z ogółem 1800$ dostępnych resztę reinwestuję bo mimo że nie mam zaufania do tego programu może być tak że program rzeczywiście jeszcze podziała pare miesięcy a nawet rok lub dwa.Czas pokaże!
W TheAdTeam moi poleceni są dość aktywni więc bez wkładu własnego wpada mi 5-10$ dziennie rozważam włożenie tam wybranego wkładu z Mx i dołożenie do tego 2 koła.
Zakłady bukmacherskie: Nadal poszukuję dobrego typera
Opcje binarne: Na razie brak czasu na analizy i granie bo pracuję na etacie Smile
Gdy by ktoś miał jakieś sugestie/propozycje fajnego tematu biznesowego pisać śmiało na PW Smile


Dziennik Zaradnej osoby :D - Vasaki - 17-02-2018 08:04

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.


Dziennik Zaradnej osoby :D - Vasaki - 25-02-2018 10:37

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.