Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? (/Temat-Czy-surfbary-sa-oplacalne-jak-zaczac-i-ile-mozna-z-nich-wycisnac-140954)



Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - _Hubex_ - 27-11-2016 19:20

Witam

Chciałbym zapytać się odnośnie surfbarow, czyli czy się opłaca ich używać i ile można zarobić na nich? Ostatnio szukam dobrego sposobu na zarobek, jak narazie tylko buxy 2 mam i tyle... Może ktoś dałby jakiś lepszy sposób? Proszę o szybką odpowiedź.. Big Grin


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - mikuss - 27-11-2016 19:23

Na surfach sie nie dorobisz, chyba ze tak jak nasz milioner z przypadku wiesiek (który jest tak bogaty, że nie stać go nawet na dobrą płatną domenę i musi z darmowej TK korzystać beka) zbierzesz po kilka/kilkanaście tysięcy debili z refilnku co nie umieją liczyć, będą aktywni i będą dawać ci prowizje - bez tego to nie ma najmniejszego sensu


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - _Hubex_ - 27-11-2016 19:27

Aa to lipa hehe , a jakieś inne łatwe sposoby są?


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - mikuss - 27-11-2016 19:33

(27-11-2016 19:27)_Hubex_ napisał(a):  Aa to lipa hehe , a jakieś inne łatwe sposoby są?

Nom podaj na forum paypal, od razu każdy ci wpłatę zrobi i co się będziesz meczyć ....


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - _Hubex_ - 27-11-2016 19:47

Nie wiesz wolę sam zarabiać Big Grin tylko nie wiem jak Sad


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - MrocznyKILL - 27-11-2016 20:18

Z doświadczenia Ci powiem że surfbary to kiepska sprawa. Dawniej w nich siedziałem i w jednym zagranicznym miałem za najlepszych czasów 10EURO dziennie do czasu aż... padł. Surfbary a zwłaszcza te w których da się cokolwiek zarobić zbyt szybko zwijają manatki.

btw: nie wiem co jest nie tak z tym forum że wiekowość osób uważa że surfbary = autosurfyHuh


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - Zawadson - 27-11-2016 22:53

Co na to mikuss? Big Grin


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - bos0009 - 01-02-2017 20:27

Polecam MyCashBar ref: http://www.mycashbar.com/?id=37527 Ja tam zarabiam ok 7 $ miesięcznie ale zawsze coś wyplaty sa na paypal od 5$. Pobierasz program na komputer i na dole wyswietlaja sie reklamy polecam nie spowalnia kompa wieć na +.


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - grand37 - 03-04-2017 19:13

Zainstalowałem ten MycashBar ale nigdzie nie mogę znaleźć ile $ jest za 1 punkt. Jest tylko napisane że punkty zostaną przeliczone na koniec miesiąca. A orientuje się ktoś czy można utworzyć kilka kilkanaście kont na jednym komputerze i wyświetlać reklamę jedna na drugiej czy dostaniemy bana?


RE: Czy surfbary są opłacalne, jak zacząć i ile można z nich wycisnąć? - brombor - 06-04-2017 19:03

Na 100% będzie ban za multikonto Smile

Już więcej zarobisz klikając w kranikach...

Tego typu twory nie służą do zarabiania, a wymienianiu ruchu na stronie. Wymiana punktów -> $ jest po prostu nieopłacalna. Trzeba na prawdę dużo się naklikać/naoglądać, aby dojść do minimum.

Zainteresuj się bardziej np clixsense, neobux. Z kraników polecam DAO (przy obecnych stawkach około 50-70zł wpada miesięcznie, a to rewelacja jak na kraniki).

A surfy zostaw na później, jak już np będziesz miał z tego inna korzyść (nie $)