Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] (/Temat-Produkcja-gry-w-ktorej-kazdy-moze-zarabiac-Dziennik-140922)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - tomaszo704 - 05-12-2016 19:45

Trzymaj kciuki za projekt. W razie poszukiwania testerów, śmiało możesz napisać Smile


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - olekn1 - 05-12-2016 22:27

Na prawdę niezły dziennik Wink Daj znac jak będą już beta testy


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 05-12-2016 23:38

(05-12-2016 22:27)olekn1 napisał(a):  Na prawdę niezły dziennik Wink Daj znac jak będą już beta testy

Na pewno pojawi się informacja z jakimś konkursem koło 20-25 dnia pracy nad grą idąc takim tempem Wink


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 06-12-2016 18:07

Dzień 9/40

Wymagało to więcej czasu niż poprzednie usprawnienia, ale w końcu jest... łupienie innych graczy. Na screenie poniżej możecie podpatrzeć na czym dokładnie ono polega. Dodam, że wiąże się z małym ryzykiem więc nawet jeśli nie uda się złupić zbyt wiele złota oraz bursztynów to zadowalająca powinna być ilość otrzymywanego doświadczenia.

[Obrazek: ssPNG_aneshae.png]

Wykonano:
- łupienie graczy

Plany:
- hazard w karczmie
- handlarz bursztynem


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Miedziany - 06-12-2016 19:55

Niby gra bez obrazków itp ale nie wygląda źle, mi tam się podoba Big Grin Ja bym zmienił ten tekst " Za każdy wygrany pojedynek otrzymasz 6% złota oraz bursztynów od przegranego oraz dużą liczbę doświadczenia" Na np ' Za każdy wygrany pojedynek otrzymasz 6% złota oraz bursztynów pokonanego gracza oraz dużą liczbę doświadczenia"

Czytelniej to jak dla mnie wygląda, ale to tylko moje zdanie więc bez h3jtów! Ale ogólnie jest Git 2Huh


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Captain - 06-12-2016 20:16

Powiadom mnie jak gra będzie juz dostepna do grania Smile
Chetniue wypróbuje.


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 06-12-2016 23:13

(06-12-2016 19:55)Miedziany napisał(a):  Niby gra bez obrazków itp ale nie wygląda źle, mi tam się podoba Big Grin Ja bym zmienił ten tekst " Za każdy wygrany pojedynek otrzymasz 6% złota oraz bursztynów od przegranego oraz dużą liczbę doświadczenia" Na np ' Za każdy wygrany pojedynek otrzymasz 6% złota oraz bursztynów pokonanego gracza oraz dużą liczbę doświadczenia"

Czytelniej to jak dla mnie wygląda, ale to tylko moje zdanie więc bez h3jtów! Ale ogólnie jest Git 2Huh

Poprawiłem już całą stronę łupienia na moim zdaniem ciekawszą.


(06-12-2016 20:16)Captain napisał(a):  Powiadom mnie jak gra będzie juz dostepna do grania Smile
Chetniue wypróbuje.

Zaglądaj tu to na pewno Cię to nie ominie Wink


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Sahya - 06-12-2016 23:33

Ciekawie się zapowiada. Powodzenia!


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - olekn1 - 06-12-2016 23:45

Nie myślałeś o innych czcionkacach? Szczerze to ta z szeryfami kłuje mnie w oczy Undecided Polecam potestować jakieś bezszeryfowce, szczególnie Lato i Helvetica Wink


RE: Produkcja gry, w której każdy może zarabiać [Dziennik] - Styler - 07-12-2016 00:06

(06-12-2016 23:45)olekn1 napisał(a):  Nie myślałeś o innych czcionkacach? Szczerze to ta z szeryfami kłuje mnie w oczy Undecided Polecam potestować jakieś bezszeryfowce, szczególnie Lato i Helvetica Wink

Sporo pomysłów chodzi mi po głowie i ten gdzieś po prostu wypadł. Oczywiście, że myślałem i już to poprawiłem.