Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
"Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony (/Temat-Archiwa-Temat-tagu-i-znikajace-strony-140919)



"Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - WhiteNigga - 26-11-2016 17:18

Cześć
Pozycjonuje sobie stronę dość leniwie bo mam lenia i zajmuje się tym pierwszy raz Rolleyes Strony zaindexowane i przy sprawdzaniu site:nazwastrony.pl wyświetlają mi się strony, wszystko pięknie ale tagi są w takiej postaci "Archiwa: Tytuł tagu" zmieniłem to w wordpressie ale juz chyba 3dni minęły i dalej tak się wyświetlają. Zmieni się to? Kiedy mniej więcej?

I jeszcze jedno pytanie, bo często zdarza się, że strony mi znikają z googla po wpisaniu site: i po czasie się pojawiają. Czemu?


RE: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - Karewer - 27-11-2016 00:12

@[WhiteNigga]
W którym miejscu zmieniłeś szablon tytułu tagów? Jakiej używasz wtyczki do optymalizacji wpisów i seo? Tagi dalej będą tak się wyświetlały, dopóki google nie zaindeksuje ich ponownie w ustawionej przez Ciebie formie. Czasem chwile to trwa i to jest normalne. Nie wiadomo kiedy mniej więcej. Zaindeksowane strony znikają z google i ponownie się pojawiają, bo to normalny zabieg. Tak po prostu się dzieje i już. Nic na to nie poradzisz Smile


RE: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - WhiteNigga - 27-11-2016 00:33

(27-11-2016 00:12)Karewer napisał(a):  @[WhiteNigga]
W którym miejscu zmieniłeś szablon tytułu tagów? Jakiej używasz wtyczki do optymalizacji wpisów i seo? Tagi dalej będą tak się wyświetlały, dopóki google nie zaindeksuje ich ponownie w ustawionej przez Ciebie formie. Czasem chwile to trwa i to jest normalne. Nie wiadomo kiedy mniej więcej. Zaindeksowane strony znikają z google i ponownie się pojawiają, bo to normalny zabieg. Tak po prostu się dzieje i już. Nic na to nie poradzisz Smile

Po prostu zmieniłem to w Yoast SEO Lol


RE: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - Karewer - 27-11-2016 01:15

Tak właśnie myślałem, że tam. Poczekaj chwilkę, a zmiany na pewno wejdą do indeksu Smile


RE: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - vocus - 12-12-2016 15:11

Popros google o ponowne zindeksowanie strony albo poczekaj az roboty same wejda w tedy zaktualizuja dane


RE: "Archiwa: Temat tagu" i znikające strony - seozgred - 04-01-2017 20:50

niekoniecznie. w Yoast mogą być ustawienia blokowania archiwów do indeksacji.