Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Problem z allegro (/Temat-Problem-z-allegro-140915)



Problem z allegro - kukulapl - 26-11-2016 15:39

Witam serdecznie,

Mam wielki problem jak i zarówno pytanko do Was. Prowadziłem handel na allegro (własna DG i tak dalej wszystko legalnie), ale w pewnym momencie zawaliłem sprawę i to dosyć mocno, ponieważ olałem sobie klientów i na około 2 tygodnie przez co wpadło na allegro kilka negatywów jak i zarówno sporów + moje oceny sprzedaży mocno spadły i konto zostało zablokowane i postanowiłem zawiesić DG bo to nie miało sensu. Oczywiście teraz odsyłam pieniążki i staram się wszystko na spokojnie wyjaśniać.(Nie jestem oszustem po prostu mi odbiło z powodu dużej gotówki na koncie, ale teraz chcę to wszystko zmienić i działać w innych sposób ponieważ trzeba się w życiu czegoś dorobić). Myślałem długi czas co teraz zrobić i postanowiłem pogadać z ciotą czy nie chciała by działać wspólnie ze mną na allegro, zgodziła się. Tylko tu pojawia się kolejny problem ona mieszka jedno piętro wyżej(mieszkam w bloku) i korzystamy z tego samego internetu - czyli to samo IP. Moje i jej dane nie mają żadnego powiązania oprócz adresu ulicy i teraz jest pytanko jak to rozwiązać, aby allegro nie widziało powiązania z moim starym kontem ? Chciałbym korzystać ze swojego laptopa i internetu.

Proszę o pomoc Smile

Z góry bardzo dziękuje.


RE: Problem z allegro - Hybrid1990 - 26-11-2016 15:51

(26-11-2016 15:39)kukulapl napisał(a):  Oczywiście teraz odsyłam pieniążki i staram się wszystko na spokojnie wyjaśniać.

to jak już powyjaśniasz i odeślesz wszystkie pieniądze, to napisz do allegro z prośbą o odblokowanie konta:

FAQ Allegro:

Cytat:Mam zablokowane konto. Czy mogę założyć nowe bez zgody serwisu?

Jeżeli Twoje konto na Allegro zostało zawieszone, aby założyć nowe – musisz dostać zgodę serwisu. W tym celu napisz do nas i wyjaśnij blokadę poprzedniego konta.



RE: Problem z allegro - rachman - 26-11-2016 16:43

Skoro raz Ci "odbiło" to zastanów się czy drugi raz się to nie stanie bo wkopiesz ciotkę i sobie jeszcze w rodzinie narobisz brudu. Raz nad tym nie zapanowałeś to nie wnioskuj że drugi raz dasz łatwo radę. Wyprostuj sprawy z allegro, dojrzej do biznesu i dopiero wciągaj w to kogokolwiek. Jak zakończysz sprawy z oddawaniem kasy to napisz do allegro i jakoś to rozwiążesz.


RE: Problem z allegro - Ecollatio - 26-11-2016 19:40

A jaki nick miałeś na allegro ?


RE: Problem z allegro - kukulapl - 28-11-2016 12:30

Co Cię interesuję mój nick na allegro ?
Daruj sobie chloptasiu; )

Dzięki za odpowiedziWink
Jak ktoś ma coś do dodanie to śmiało pisac.