Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Skrill] Karta przedpłacona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Skrill (/Forum-Skrill-456)
+---- Wątek: [Skrill] Karta przedpłacona (/Temat-Skrill-Karta-przedplacona-140893)



[Skrill] Karta przedpłacona - stanley89 - 25-11-2016 21:33

Szybkie pytanie: mam skrilla w usd i chciałbym zamówić kartę przedpłaconą skrill i płacić nią w sklepach + czasami wypłaty z bankomatu w PLN więc lepiej wybrać (w sensie mniejsze opłaty/koszty przewalutowania, ogólne opłaty)
a) walutę karty w usd wtedy to koszty przewalutowania bierze na siebie mastercard/ właściciel bankomatu np.euronet (dobrze myślę - tak to działa ?)
czy
b) wybrać od razu walutę karty w PLN wtedy skrill przewalutuje kasę z konta w usd na pln po swoim kursie ?


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - HerossiK - 26-11-2016 14:23

Wydaje mi się, że lepsza opcja to karta w pln - sam taką posiadam.
Aczkolwiek skrill też ma jakiś swój przelicznik i nie wiem czy koszta na karcie w usd będą większe.


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - havierx - 01-12-2016 13:43

Zdecydowanie karta w PLN. Polecam. Przypominam, ze aby uzywac karte metoda zblizeniowa to trzeba najpierw zaplacic nia normalnie podajac pin. Inaczej zblizeniowa nie za dziala Smile


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - Mea - 01-12-2016 14:06

(01-12-2016 13:43)havierx napisał(a):  Zdecydowanie karta w PLN. Polecam. Przypominam, ze aby uzywac karte metoda zblizeniowa to trzeba najpierw zaplacic nia normalnie podajac pin. Inaczej zblizeniowa nie za dziala Smile

Karta skrill w ogóle nie ma opcji płatności zbliżeniowo więc nie nabijaj bezsensownych postów!


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - Toskan - 01-12-2016 14:11

@up Ty nie opowiadaj bzdur, bo teraz we wrzesniu wysylali (czarne)


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - HerossiK - 03-01-2017 20:14

(01-12-2016 14:06)Mea napisał(a):  
(01-12-2016 13:43)havierx napisał(a):  Zdecydowanie karta w PLN. Polecam. Przypominam, ze aby uzywac karte metoda zblizeniowa to trzeba najpierw zaplacic nia normalnie podajac pin. Inaczej zblizeniowa nie za dziala Smile

Karta skrill w ogóle nie ma opcji płatności zbliżeniowo więc nie nabijaj bezsensownych postów!

Dokładnie, sam używam i sobie chwale Smile


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - fato - 04-01-2017 20:52

lepiej pln

płacisz normalnie w skelpach z bankomatu wyplaty do limitu dziennego - zalezy jaki masz status konta


RE: [Skrill] Karta przedpłacona - k309 - 24-01-2017 10:02

(01-12-2016 14:06)Mea napisał(a):  Karta skrill w ogóle nie ma opcji płatności zbliżeniowo więc nie nabijaj bezsensownych postów!

Głupoty gadasz!! Karta Skrill ma już możliwość płatności zbliżeniowo!! Wiem, bo taką posiadam Wink