Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? (/Temat-Czy-bedzie-tysiac-w-jeden-dzien-140886)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Mariuszeek - 28-04-2017 17:00

Ile masz lat? Tongue już widzę, nie doczytałem pierwszej strony.


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 28-04-2017 17:03

(28-04-2017 17:00)Mariuszeek napisał(a):  Ile masz lat? Tongue już widzę, nie doczytałem pierwszej strony.

Dobrze, że napisałeś to zaktualizowałem, niestety się starzeję Big Grin


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 09-05-2017 18:51

Poprzedni miesiąc był niezbyt udany jeśli chodzi o moje zarabianie w sieci, rynek subskrypcji sms przeszedł przez ten czas spory kryzys, co mocno odbiło się na moich zarobkach.

Suma zarobków z kwietnia: 2156,26 zł

Nie jest źle - biorąc pod uwagę w/w sytuację + to, że pracowałem może z tydzień Tongue prawie 100% z tych zarobków było z eforsy, która działała przez cały okres prawie bez zarzutów, wypłaty wyszły wcześniej niż każdy przypuszczał, ogólnie zarówno z myLead jak i z eforsy dostałem już zaległe wypłaty w Net30.
No i widać tu też progres, jaki poczyniłem w ciągu ostatniego roku - rok temu w maju miałem też coś około 2100 i był to mój najlepszy do tamtej pory okres Wink

Ruszyłem jak już wspomniałem z nowym biznesem, póki co stanęło to w miejscu - nic się tym nie zajmowałem, ale kilka $ tam już wpadło między czasie, nie narzekam Tongue
Między czasie też staram się dokształcać, czytać jakieś książki związane z zarabianiem, zobaczymy co dalej, ogólnie dziennik może tymczasowo okroje do takich comiesięcznych podsumowań, chyba że wezmę się za jakiś projekt bo tymczasowo nic nowego tutaj nie wnoszę, ogólnie tylko czekać na zakończenie semestru i sesji, wtedy będę miał dużo wolnego czasu i mam nadzieję, że go należycie wykorzystam Wink


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 12-05-2017 11:59

[Obrazek: ef.png]

Taka sytuacja z rana Big Grin


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Ezekielo - 12-05-2017 12:20

Chyba marzenie każdego z nas, mieć 100% konwersji Big Grin, a jakby tak przez cały dzień leciało?
Gratulacje! Huh


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Lechita_1922 - 12-05-2017 12:55

PowodzeniaBig Grin będę zaglądać Wink


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Kszafi - 12-05-2017 13:08

No stary fajnie się czyta !
Trzymam kciuki i zasuwaj bo widzę droga zajebista do sukcesu !
Pozdrawiam Tongue


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Muraszczyk - 14-05-2017 14:57

Kolega widzę grubo spamował, skoro teraz przy zerowych wyświetleniach i 100% konwersji średnia wynosi 1% Big Grin

Powodzenia, eforsa jest zdecydowanie najlepsza pod odnowienia Smile