Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? (/Temat-Czy-bedzie-tysiac-w-jeden-dzien-140886)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - mattxx - 27-03-2017 20:43

No no, wyniki bardzo dobre, gratulacje Smile


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 01-04-2017 12:09

(27-03-2017 20:43)mattxx napisał(a):  No no, wyniki bardzo dobre, gratulacje Smile

Dziękuje, ale niestety ciężkie czasy nadeszły :/


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 02-04-2017 13:46

Chyba wszyscy widzą jakie czasy nadeszły w subskrypcjach, MyLead przepięte na oferty PPA, na eforsie lipa z tymi wypłatami, ale ja jednak wierzę, że to tylko chwilowa sytuacja. Jeśli chodzi o moje działania to chwilowo przepiąłem większość linków pod eforse i coś tam wpada:

[Obrazek: Beztytulu.png]

Z pewnością ten miesiąc przy zaistniałej sytuacji rekordowy nie będzie, ale postaram się go w jakiś sposób wykorzystać, może popróbuję jakichś innych form zarabiania w internecie, ale też mam pomysł na nową stronę pod suby i postaram się go zrealizować, czekając aż wszystko wróci w miarę do normy i będę mógl dalej działac na ml Wink

https://www.youtube.com/watch?v=7bnnl2F1hTg


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 06-04-2017 15:41

Sporo osób do mnie pisze ostatnimi czasy co teraz robić, jak sobie radzić gdy większość platform sub-sms nie działa/działa w ograniczonym zakresie - ja przepiąłem linki chwilowo na eforse, wpadają mi dniówki rzędu 50-150zł, jest całkiem przyzwoicie a między czasie studiuję nowo odkrytą formę zarabiania przez internet i postanowiłem spróbować, bo jestem do tej platformy niesamowicie przekonany, będę działał! Smile O czym mowa, powiem Wam pewnie na dniach, każdego chętnego by się przyłączyć i budować pasywne źródło dochodów zapraszam na gg - 469083, niebawem zdradzę wam szczegóły Smile


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 09-04-2017 19:50

Na dniach podobno MyLead wraca z nowymi programami, ciekaw jestem jak to będzie wyglądało, ale wierzę że mniej więcej powróci wszystko do normy. Założyłem też właśnie konto na SubServices i czekam na aktywacje, może tam coś potestuje, zobaczymy Tongue Póki co ten miesiąc na eforsie wygląda mniej więcej tak:

[Obrazek: ef.png]

Tak więc coś tam wpada, ale nie są to kwoty zadowalające mnie Wink
Dodatkowo ruszyłem w nowym programie, o którym wspomniałem wcześniej, fajnie że niektórzy z Was podchodzą do tego serwisu równie optymistycznie jak ja i planują ze mną sporo tam podziałać Big Grin Póki co nie zdradzam tutaj o czym mowa, pochwale się jak już będzie czym, póki co wpadają dopiero pierwsze dolary, ale liczę na rozwój sytuacji Smile Zainteresowanych jak już wyżej wspomniałem zapraszam na gg.


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - dixoman - 09-04-2017 20:42

No ładnie się to prezentuje Big Grin


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 10-04-2017 15:31

[Obrazek: ef.png]

Odnowienia na eforsie fajnie wchodzą Smile


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 26-04-2017 16:29

I znowu długo tutaj się nie wypowiadałem, to przez to że ostatnio było mało czasu na robienie czegokolwiek nowego, a nie chciałem w kółko tylko wklejać tego samego Tongue Studia, święta, inne imprezy i ciężko z czasem na zarabianie w internecie, dniówki w tym czasie wyglądały mniej więcej tak:

[Obrazek: ef.png]

czyli jak widać raz lepiej, raz gorzej, ale jak na to że nie robiłem nic od ok 2 tyg to jest super, wszystko z eForsy - chwilowo tylko tutaj miałem podpięte swoje linki z subskrypcji, ale zobaczymy, możliwe że wrócę niebawem do myLead, jako że powoli ten serwis odżywa Smile Choć przyznam, że te podwójne weryfikacje + odnowienia na eForsie robią robotę, no i też wprowadzili Net30, zaległe wypłaty mam już na koncie.

Jak wcześniej pisałem tutaj, jak i z paroma osobami prywatnie wszedłem też w nowy biznes, pierwsze dolary już zarobione, tworze stronę pod niego, audyt wygląda na razie tak:

[Obrazek: ef04233.png]

na razie wrzucone są dwa autorskie artykuły, strona widnieje już w google ale jako takiego ruchu jeszcze na niej brak, z czasem planuję ją rozwinąć i bazować swój zarobek właśnie na niej Smile
Póki co to by było tyle z nowości, mam dwa dni na ogarnięcie sobie praktyk z uczelni i tym póki co muszę się zająć :/ może ktoś z okolic Rzeszowa jest w stanie mi pomóc? Lol
Pozdrawiam Smile


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bazor - 28-04-2017 07:56

Zarobki ogółem nie takie złe, ale chyba trzeba się wziąć do roboty w porównaniu do Twoich wcześniejszych dniówek Big Grin
Nowa strona powinna wygenerować coś więcej i Cie może zmotywuje !
Ja też lipton z czasem, sesje się zaczynają oraz święta nieźle mnie roztrzepały.
Powodzenia życzę i czekam na nowości Big Grin


RE: Czy będzie tysiąc w jeden dzień? - Bartolini24 - 28-04-2017 16:57

(28-04-2017 07:56)Bazor napisał(a):  Zarobki ogółem nie takie złe, ale chyba trzeba się wziąć do roboty w porównaniu do Twoich wcześniejszych dniówek Big Grin
Nowa strona powinna wygenerować coś więcej i Cie może zmotywuje !
Ja też lipton z czasem, sesje się zaczynają oraz święta nieźle mnie roztrzepały.
Powodzenia życzę i czekam na nowości Big Grin

No właśnie, z tym czasem jest najgorzej, praktyki ogarnięte, czekam mocno na wakacje, wtedy ruszę jak z kopyta - wierze Big Grin dlatego też, póki co jedyna nowość nad jaką pracuje to pasywny dochód (fajnie, że coraz więcej osób stąd się do mnie zgłasza i niektórzy podzielają mój zapał - zdziałamy coś wierzę Big Grin), nowe pomysły związane z subskrypcjami w głowie są, ale niestety ze względu właśnie na brak czasu bazuje jedynie na tych z przeszłości. Może trzeba by też trochę zwolnić z imprezami Big Grin