Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neteller wypłaty za darmo na konto bankowe ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Neteller wypłaty za darmo na konto bankowe ? (/Temat-Neteller-wyplaty-za-darmo-na-konto-bankowe-140865)



Neteller wypłaty za darmo na konto bankowe ? - ParkourSpajdi - 25-11-2016 00:32

Witam Big Grin Mam proste pytanie czy próbował ktoś kiedyś wypłaty z neteller na konto np. w bet-at-home a później odrazu na konto bankowe by uniknąć prowizji ? Czy trzeba wykonać jakiś obrót na koncie np bet-at-home żeby wypłacić depozyt ?

pozdrawiam


RE: Neteller wypłaty za darmo na konto bankowe ? - brak - 04-12-2016 13:37

Jeśli chodzi o wpłatę do buka i wypłatę z buka na konto to jeśli nie złożysz depozytu ( jeśli nie bierzesz udziału w jakimś promocyjnym depozycie czy coś ) to myślę że to przejdzie bez najmniejszych problemów.
Fakt jest tylko taki że przy wypłacie na konto bankowe , w przypadku dużej kwoty przelew może przemonitorować skarbówka (ale to przypadek 1 na 100Smile) .Bo gra w bukach zagranicznych jest w Polsce nielegalna, czyli raczej problemów z taką kombinacją nie będzie tyle że kwestia ryzyka o którym wspomniałem wyżej.


RE: Neteller wypłaty za darmo na konto bankowe ? - kamilos90 - 09-12-2016 11:01

Trzeba zrobić obrót po obojętnie jakim kursie. Co do wypłaty to wcześniej musisz zrobić depozyt z konta na które chcesz wypłacić Wink