Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bezrobocie i co dalej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: bezrobocie i co dalej? (/Temat-bezrobocie-i-co-dalej-140844)

Strony: 1 2 3


RE: bezrobocie i co dalej? - Zły_Szeląg - 24-11-2016 20:26

Dzięki, fakt Big Grin

Jako, że kobietom trzeba pomagać, to jeśli myślałabyś o prestashopie napisz PW podrzucę jakiś szablon premium, bo mam sporo Big Grin


RE: bezrobocie i co dalej? - ibogaina - 24-11-2016 20:35

Dzięki za wszystkie rady, muszę od czegoś zacząć i podjąć jakieś decyzje. Na ten moment dopiero pytam, szukam, rozmawiam i nie wiem co do czego przypiąć. Uwięziona jestem w domu. Mam już swój sklep internetowy, malutki, niszowy, ale działa. Nie wiedziałam też, że jest coś takiego jak dropshipping. Smile

Jeszcze jakieś propozycje? Wskazówki? Za wszystko będę bardzo wdzięczna.

Aha, mam pytanie, czy ktoś wie jak zbudować aktywny fanpage na facebooku, np. 50 tys. użytkowników z Polski? Zbudować grupę? Jak ich tam zgonić? Konkursem? Ktoś coś? Ktoś z użytkowników ma taki fp?


RE: bezrobocie i co dalej? - mikuss - 24-11-2016 20:43

(24-11-2016 20:35)ibogaina napisał(a):  Aha, mam pytanie, czy ktoś wie jak zbudować aktywny fanpage na facebooku, np. 50 tys. użytkowników z Polski? Zbudować grupę? Jak ich tam zgonić? Konkursem? Ktoś coś? Ktoś z użytkowników ma taki fp?

W tej tematyce przeglądnij dział sprzedam, być może z ofert tej tematyki znajdziesz coś czego szukasz już gotowe Smile


RE: bezrobocie i co dalej? - Akaishi909 - 25-11-2016 01:10

W sumie jeżeli posiadałabyś wystarczająco duży zasięg reklamy to kamerki wbrew pozorom nie są takim głupim pomysłem Big Grin


RE: bezrobocie i co dalej? - mantra - 25-11-2016 12:10

Jest dużo opłacalnych i fajnych pomysłów na pracę w sieci np. freelancer, programy lojalnościowe itd, proponuje zajrzeć na ten artykuł Smile http://www.pracawsieci.net/5-sposobow-na-zarabianie-przez-internet/ znajdziesz w nim kilka sposobów na zarabianie Smile


RE: bezrobocie i co dalej? - qwertybsk - 25-11-2016 12:39

możesz poczytać również dzienniki pracy, internet jest na tyle duży, że każdy w jakiejś metodzie się odnajdzie Wink


RE: bezrobocie i co dalej? - Hybrid1990 - 25-11-2016 12:56

tak tylko powiem że było tutaj już wielu takich co udawało kobietę, bo liczyli na łatwą pomoc lub chcieli wysępić niszę.


RE: bezrobocie i co dalej? - BuySellProfit - 25-11-2016 18:09

Zastanawiam się czy gdyby to facet napisał też byłby taki pozytywny odzew.


RE: bezrobocie i co dalej? - maniek250 - 25-11-2016 18:21

@up Niektórzy myśleli że to facet napisał Big Grin


RE: bezrobocie i co dalej? - szykiryki - 25-11-2016 19:26

Ja jadę na tej metodzie od 3 lat. Udaje babkę i codziennie dostaje co najmniej dwie nisze+ cykliczne przelewy na paypala.