Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
bezrobocie i co dalej? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: bezrobocie i co dalej? (/Temat-bezrobocie-i-co-dalej-140844)

Strony: 1 2 3


bezrobocie i co dalej? - ibogaina - 24-11-2016 18:25

Dzień dobry,

w ciągu ostatnich 2 lat moje życie diametralnie się zmieniło. Prowadziłam firmę, miałam regularny, spory dochód. Niestety w jednym momencie wszystko legło w gruzach. Na dzień dzisiejszy przez mój stan zdrowia nie mam możliwości pracy na normalny etat czy prowadzenia stacjonarnej firmy, która wymaga osobistego kontaktu z klientem. Mam odłożone trochę pieniędzy (niewiele, ale zawsze coś) i zaczełam myśleć o zarabianiu w sieci. Obecnie nie stać mnie na założenie sklepu i jego promocję, nie mam chyba nawet pomysłu na to. Dlatego zwracam się do Was z pytaniem jak zacząć zarabiać w sieci? Nie mam o tym bladego pojęcia, dobiegam 40-tki i nie wiem jak ugryźć temat. Myślałam o założeniu bloga/portalu/ etc., ale nie mam pojęcia co dalej. Nie mam pojęcia o tym jak wygląda takie zarabianie, na początek nie zależy mi na samym zarobku, po prostu chcę rozgryźć temat i może coś samo przyjdzie mi do głowy. Linki, klikanie, pisanie komentarzy? What else? Dzisiaj mój prawnik żartował, żebym założyła portal z kamerkami erotycznymi... bekabekabeka

Będę wdzięczna, jeśli znajdzie się tu ktoś, kto wskaże mi od czego zacząć czytać to forum, z kim rozmawiać, gdzie pytać. Proszę też o nie atakowanie mnie i nie wytykanie niewiedzy - wiem, że jestem stara i nie mam pojęcia o tematyce tu poruszanej.

Pozdrawiam! Smile



RE: bezrobocie i co dalej? - mikuss - 24-11-2016 18:46

Zacznij od działu poradniki, jest tam kopalnia wiedzy.
Po zapoznaniu się z poradnikiem testuj i próbuj co ci "podejdzie" a wtedy będziesz widzieć co ci podchodzi i w czym czujesz się dobrze


RE: bezrobocie i co dalej? - ibogaina - 24-11-2016 18:50

(24-11-2016 18:46)mikuss napisał(a):  Zacznij od działu poradniki, jest tam kopalnia wiedzy.
Po zapoznaniu się z poradnikiem testuj i próbuj co ci "podejdzie" a wtedy będziesz widzieć co ci podchodzi i w czym czujesz się dobrze

Hej, dzięki za odpowiedź. Chyba muszę zaczynać od zera, bo nie bardzo wiem z czym to się je. Nie znam nawet podstawowych pojęć, którymi operujecie na forum. Fajnie byłoby mieć swojego nauczyciela, który pomógłby mi ugryźć temat, opowiedzieć to i owo... Smile

Będę czytać ten dział, w sumie już tam zaglądałam, ale potrzebuję wikipedii, żeby zrozumieć o czym ludzie tam piszą. smutnybeka


RE: bezrobocie i co dalej? - mikuss - 24-11-2016 18:55

Od skracania jest mysc od pozostałych dziedzin to musisz szukać na forum
Powodzenia w poszukiwaniach i nauce Wink


RE: bezrobocie i co dalej? - makecash - 24-11-2016 18:57

Skoro myslales nad serwisem to ja tez mam pomysl na to. Odezwij sie napwpodaj jakis kontakt najlepiej gg lub fb pogadamy
Pozdrawiam Wink


RE: bezrobocie i co dalej? - nitram - 24-11-2016 18:58

A jakie masz zainteresowania ? Albo czego dotyczyła firma, a może właśnie dało by radę firmę odbudować w sieci ?


RE: bezrobocie i co dalej? - ibogaina - 24-11-2016 19:06

(24-11-2016 18:58)nitram napisał(a):  A jakie masz zainteresowania ? Albo czego dotyczyła firma, a może właśnie dało by radę firmę odbudować w sieci ?

Zainteresowania mam szerokie, interesuję się historią oraz kynologią, mam także dwa koty. Wink Nie mam pojęcia o budowaniu firmy sieci, mam jeden mini-sklepik, z którego żyję, ale nie potrafię go rozbujać. Pomysłów mam wiele, przez ostatni rok byłam ghostwriterem, ale już mnie to nudzi i kasa w sumie marna. Ciekawi mnie sama formuła zarabiania w sieci. Myślałam o portalu z kamerkami, o blogu/portalu wnętrzarskim itp. Niestety nie znam się na tym wszystkim i tylko kręcę się w kółko. Kończy mi się kasa na życie, mam jakieś oszczędności na "biznes" i nie wiem co dalej, nie wiem nawet jak działa paypal. facepalm

Może powinnam najpierw znaleźć kogoś, kto opowiedziałby mi o innych sposobach zarabiania w sieci niż sklep www?

Pozdr.


RE: bezrobocie i co dalej? - maniek250 - 24-11-2016 19:45

Może zainteresuj się poradnikami mysca, mysc pisze w dość przystępny sposób tak że w miare powinnaś ogarnąć co i jak Big Grin


RE: bezrobocie i co dalej? - Zły_Szeląg - 24-11-2016 19:52

Skoro miałeś sklep to może sklep i np dropshipping?

Tutaj możesz przeanalizować programy partnerskie:

http://webepartners.pl/

Tutaj możesz kupić integracje prestashop z hurtowniami:

https://x13.pl/integracje-prestashop/71-integracja-prestashop-z-hurtowniami.html

Zrobienie sklepu na prescie to nie jest wielka filozofia, poradzisz sobie sam

Wydatki: 400 zł integracja + 100 zł serwer + domena za 1 zł

Za około 500 zł masz sklep z dropshippingiem. Promujesz w socialmediach - gdybym miał taką sytuację to siedziałbym cały dzień i reklamował sklep, co na pewno przełożyłoby się w jakimś stopniu na zakupy

Przepraszam, nie zauważyłem, że jesteś kobietą Tongue


RE: bezrobocie i co dalej? - mikuss - 24-11-2016 20:22

@[Zły_Szeląg] Fajne rady ale to Kobieta a nie mężczyzna Smile
Na pewno szukając na forum znajdzie coś dla Siebie