Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs (/Temat-Jak-Odebrac-darmowe-BTC-i-Zarabiac-dobry-Hajs-140836)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - robo_pl - 24-11-2016 20:52

Nie sprawdzałem, to coś jak OB, tylko że inwestujemy w BTC?


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - StoneMan - 24-11-2016 20:54

Wypłaty do 24 godzin , ostatnio btc zostały dodane do konta do wypłat , mailer chwilowo leży , pisałem do xinxiego że coś nie gra

Póki co cierpliwość Smile
Noi oczywiście inwestować nie zalecam , są lepsze binarki Smile


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - xdax1 - 25-11-2016 17:44

Działa już mailer? Ja nadal nie dostałem.


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - BtcMaster - 25-11-2016 22:38

(25-11-2016 17:44)xdax1 napisał(a):  Działa już mailer? Ja nadal nie dostałem.
Też nadal nie mam


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - Krakersik - 26-11-2016 11:07

U mnie maila również brak Undecided


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - matis1910rks - 26-11-2016 16:58

Elo. mam problem bo jestem troche zielony w tym temacie Big Grin

coś tam mam do wypłaty ale nie mam pojęcia jak to wypłacić.

poratuje ktoś ? wiem że trzeba wejść w tą zakładkę "Funding" i są do wypełnienia 2 pola :
-Adress
-Amount

w zakładce amount chodzi o kwotę do wypłacenia a co trzeba wypełnić w zakładce adress ?


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - Toskan - 26-11-2016 17:09

O ja pitole jaki belkot...wyplac to, na tamto ,wpisujac to obok tego i potem masz to.


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - bloger - 28-11-2016 16:18

Hm, a podpowie ktoś jak to postawić? Jak daję BUY lub SELL Wyskakuje błąd. Chyba wygląda na to, że ten bonus jest za mały żeby coś postawić?


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - bimbrownik - 28-11-2016 19:39

(26-11-2016 16:58)matis1910rks napisał(a):  Elo. mam problem bo jestem troche zielony w tym temacie Big Grin

coś tam mam do wypłaty ale nie mam pojęcia jak to wypłacić.

poratuje ktoś ? wiem że trzeba wejść w tą zakładkę "Funding" i są do wypełnienia 2 pola :
-Adress
-Amount

w zakładce amount chodzi o kwotę do wypłacenia a co trzeba wypełnić w zakładce adress ?

Czekam na wypłatę już od dobrych 2 dni więc nie nastawiaj się tak optymistycznie.W polu adres musi się znaleźć adres portfela bitcoin. A sam portfel możesz założyć na :
https://blockchain.info


RE: Jak Odebrać darmowe BTC i Zarabiać dobry Hajs - matis1910rks - 28-11-2016 20:24

(28-11-2016 19:39)bimbrownik napisał(a):  
(26-11-2016 16:58)matis1910rks napisał(a):  Elo. mam problem bo jestem troche zielony w tym temacie Big Grin

coś tam mam do wypłaty ale nie mam pojęcia jak to wypłacić.

poratuje ktoś ? wiem że trzeba wejść w tą zakładkę "Funding" i są do wypełnienia 2 pola :
-Adress
-Amount

w zakładce amount chodzi o kwotę do wypłacenia a co trzeba wypełnić w zakładce adress ?

Czekam na wypłatę już od dobrych 2 dni więc nie nastawiaj się tak optymistycznie.W polu adres musi się znaleźć adres portfela bitcoin. A sam portfel możesz założyć na :
https://blockchain.info


Dzięki wielkie. Repucik Smile