Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL (/Temat-Wykonam-boty-spamboty-i-inne-programy-na-zlecenie-PHP-HTML-MySQL-140816)

Strony: 1 2 3


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - Czaq - 30-04-2017 20:06

Polecam uzytkownika.


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - peterus92 - 08-05-2017 23:07

Repucik. Dobrze wykonany skrypt. Polecam Smile


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - crunchfame - 09-05-2017 17:59

Zlecę napisanie bota do nabijania punktów w pewnym serwisie. Chodzi o zamianę fake'owego ruchu na prawdziwy. Do tej pory używałem Hitleapa, ale szukam czegoś skuteczniejszego Smile


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - radek0389 - 11-05-2017 18:45

Polecam użytkownika, zlecenie wykonane od A do Z, zgodnie z oczekiwaniami, w bardzo dobrej cenieSmile.


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - Wozemu - 14-05-2017 19:17

Napisałem wiadomość o fb Smile


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - rcielak - 19-05-2017 16:41

Polecam Serdecznie. Dobra cena, szybkie i poprawne wykonanie zleceniaSmile


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - bolo9797 - 07-06-2017 14:12

reff


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - teksty - 08-06-2017 08:19

A można gdzieś zobaczyć przykłady?


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - Mariuszeek - 08-06-2017 12:05

No myślę, że spokojnie pokaże Ci przykłady. Ktoś zapłacił kilka stówek za program, a Tobie pokaże go za darmo, jako przykład Smile Może od razu, kilkanaście przykładów? Big Grin


RE: Wykonam boty/spamboty i inne programy na zlecenie !! PHP/HTML/MySQL - bolo9797 - 08-06-2017 12:36

(08-06-2017 08:19)teksty napisał(a):  A można gdzieś zobaczyć przykłady?
Programy sa robione indywidualnie na potrzeby klienta, ktory sobie nie zyczy na ich udostepnianie.
Wydaje mi sie ze opinie klientow wystarcza.