Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium Rate - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium Rate (/Temat-iCash-pl-Zarabiaj-na-mikroplatnosciach-SMS-Premium-Rate-140800)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium Rate - iCash.pl - 23-11-2016 16:53

iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium!

Witamy serdecznie!
Jesteśmy serwisem płatności oferującym mikropłatności SMS Premium Rate (SMS MO/MT)!

Niezależnie od tego czy posiadasz firmę, czy też jesteś osobą prywatną oferujemy Ci aż 50% stawki prowizyjnej (SMS MO) oraz 45% stawki prowizyjnej w przypadku SMS MT.

Wypłaty realizujemy na konto bankowe, przekazem pocztowym lub jako jedyni na rynku, na portfel bitcoin.

Przekrocz próg 100zł zarobionych środków i ciesz się błyskawicznie zrealizowaną wypłatą!

Rachunek i faktura, to standard - my dodatkowo oferujemy rozliczanie się na umowie o dzieło.

Współpracujemy również z Kreatorem Stron WWW a1x.pl - dzięki temu osoby nie posiadające jej, w ciągu paru minut mogą sobie ją stworzyć i w prosty sposób zintegrować z naszą bramką płatności.

Wystarczy, że się zarejestrujesz się u nas, przejdziesz weryfikację i możesz zacząć zarabiać!

Jeśli masz jakieś pytania lub własne sugestie, skontaktuj się z nami:
Email: [email protected]
Telefon: 572 976 807
Skype: admin_106333
GG: 60977215


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - churel - 23-11-2016 17:28

Minimum do Wypłaty ?
+ Oferujecie umowę o dzieło ?

Mam kilka serwisów mogę na próbę przenieść 2 mniejsze do was w następnym okresie rozliczeniowym bo zaciekawiły mnie szybsze wypłaty, ale najbardziej zależy mi na umowie o dzieło Smile


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - selfie - 23-11-2016 17:42

[Obrazek: Screenshot_2016_11_23_17_32_06.png]

Ogarnijcie to https bo kiepsko to wygląda.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 23-11-2016 18:07

@churel
Minimalną kwotą potrzebną do wypłaty jest 100zł. Tak możemy Panu zaoferować umowę o dzieło.

@selfie
Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Nasz programista już nad tym pracuje.

@EDIT
Do selfie oraz pozostałych użytkowników - wystarczy, że wejdziecie w "Zaawansowane" i zaakceptujecie certyfikat.

Niestety oprogramowanie Google Chrome bardzo często wyrzuca problem z certyfikatem, mimo że takiego problemu nie ma.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - getshow - 24-11-2016 11:44

Więcej info można?


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 24-11-2016 11:48

Prosimy o wysłanie na naszą skrzynkę maila z zapytaniem jakie konkretnie informacje chciałby Pan otrzymać


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - Kleju93 - 27-11-2016 12:20

Ja bym się chciał dowiedzieć skąd dokładnie macie moje adresy email!! Ja Wam ich nie podawałem, a wysyłacie do mnie niezamówione wiadomości o charakterze marketingowym, mimo iż nie posiadacie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych, a tym bardziej nie posiadacie tzw. zgód marketingowych.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - krutek90 - 27-11-2016 13:15

Ja również niestety otrzymuję co chwilę od nich spam, nawet nie wiem skąd mieli moje adresy email.
Rozumiem, nowy serwis, chce się wybić ale takimi działaniami sami sobie szkodzicie.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - iCash.pl - 27-11-2016 13:42

@Kleju93 @krutek90

Adresy te zostały znalezione w internecie. Skąd mają one swoje źródło, tego już nie wiemy. Przyznajemy, że na początku, mogły pójść zdublowane propozycje, za co przepraszamy. W natłoku maili mogło się to zdarzyć, niemniej cieszymy się, że maile zostały dostrzeżone.


RE: iCash.pl - Zarabiaj na mikropłatnościach SMS Premium - magneto - 27-11-2016 13:53

"Adresy te zostały znalezione w internecie. " Co? Xd)