Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? (/Temat-Gdzie-promowac-za-darmow-swoja-strone-www-140797)



Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - helix - 23-11-2016 14:12

Utworzyłem swoją stroną i szukam kogoś doświadczonego kto mi pomoże gdzie promować swoją stronę www za darmo np:autosurfy lub jakiś moż jest program , bo fb hm trudno mi powiedzieć , i na jakich forach .Proszę o szczegółową pomoc .Bo tu na forum jest dużo tematów na temat umieszczania strony www , ale pewny sposób zarobku.


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - radek0389 - 23-11-2016 14:21

Pozycjonowanie, możesz wypozycjonowac swoja stronę samodzielnie, za darmo. Masz dużo materiałów, nawet tu na forum, choćby dziennik vasaki'ego. Przeczytaj i działaj.


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - twardy - 23-11-2016 14:21

Rok na forum jestes i ciagle te same pytania (i/lub podobne) zadajesz... Przeczytaj, ze zrozumieniem kilka tematow z dzialu poradniki.


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - helix - 23-11-2016 14:30

Zarabiam innymi sposobami też ale szukam innego sposobu zarobku i fakt że jestem rok na forum a efekt pracy to mój a zarabianie mnie tak wciągnęło jak narkotyk i radek dzięki za pomoc.


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - maniek250 - 23-11-2016 14:39

Cytat:fakt że jestem rok na forum a efekt pracy to mój a zarabianie mnie tak wciągnęło jak narkotyk

Piszesz takim stylem że mam wrażenie że to tekst przetłumaczony translatorem z mongolskiego na polski xD


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - MaLiN - 23-11-2016 14:41

Mało to masz możliwości? Możesz np na niektórych forach za darmo zareklamować swoją stronę. Np w zamian za wymianę linkami do nich. Tutaj masz np. moje ogłoszenie http://zarabiam.com/Temat-Zareklamuje-Twoja-strone-www-bloga-zupelnie-za-darmo-126955


RE: Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - MrocznyKILL - 23-11-2016 18:32

(23-11-2016 14:12)helix napisał(a):  Utworzyłem swoją stroną i szukam kogoś doświadczonego kto mi pomoże gdzie promować swoją stronę www za darmo np:autosurfy lub jakiś moż jest program , bo fb hm trudno mi powiedzieć , i na jakich forach .Proszę o szczegółową pomoc .Bo tu na forum jest dużo tematów na temat umieszczania strony www , ale pewny sposób zarobku.

Wspomniałeś o auto surfach więc tu rodzi się pytanie. Czy zależy Ci na pozycjonowaniu strony czy na masowym nabijaniu wejść na Twoją www?


Gdzie promować za darmow swoją stronę www ? - Artinesse - 02-03-2018 14:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.