Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy opłaca się wejść w mx revshare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy opłaca się wejść w mx revshare (/Temat-Czy-oplaca-sie-wejsc-w-mx-revshare-140790)

Strony: 1 2 3 4 5


Czy opłaca się wejść w mx revshare - lubie_pieniądze - 23-11-2016 07:39

Witam Smile
Czy opłaca się jeszcze zainwestować w mx world?
Jakie ten program ma jeszcze szanse?
Pozdrawiam


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - DjLiska - 23-11-2016 08:02

Program ma duży potencjał
Dobrze rozbudowaną strukturę i zaplecze finansowe
Opłaca się wiejść.
Natomiast zawsze bierz pod uwagę, że czy taki program ma dwa dni czy dwa lata w każdej chwili może się zwinąć, na chwile obecną nic tego nie zapowiada


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - Janusz Tracz - 23-11-2016 09:29

To już chyba lepiej wbijać do theadsteam, nowy projekt, support błyskawiczny, spotkania z adminami,nie są oni anonimowi,spory przyrost użytkowników codziennie, jak chciałbyś się dowiedzieć więcej to pisz pw


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - xxamaranthxx - 23-11-2016 11:55

można powiedzieć że program został odświeżony, obecnie kupować można nowe pakiety reklamowe niezależne od tych już istniejących USDAdPacks EURAdPacks oraz BTCAdPacks a więc można zarabiać w kilku walutach jednocześnie, dodano nowe procesory płatnicze, regularnie odbywają się eventy z właścicielami, liczba użytkowników stale rośnie podobnie jak pozycja w rankingu Alexa.. reasumując nic nie wskazuje na to żeby projekt miał się nagle skończyć..


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - Fox90 - 23-11-2016 14:42

Moim zdaniem warto Smile Rozpisywał się nie będę, bo strasznie dużo tego, cały czas coś się dzieje, a program stale się rozwija Smile


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - TikTak - 23-11-2016 14:45

ja po prawie pół roku dopiero wypłaciłem kase , ale po pierwsze mały kapitał dałem op 30 $ po drugie nie zawsze wchodzilem i oglądałem te 10 reklam


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - lubie_pieniądze - 23-11-2016 14:53

(23-11-2016 09:29)Janusz Tracz napisał(a):  To już chyba lepiej wbijać do theadsteam, nowy projekt, support błyskawiczny, spotkania z adminami,nie są oni anonimowi,spory przyrost użytkowników codziennie, jak chciałbyś się dowiedzieć więcej to pisz pw
Mam już wpłacone w theadsteam 4000złoty.
Szukam nowego programu bo mam jeszcze gotówkę na inwestycję a nie wiem gdzie ją zainwestować.
W theadsteam nie chcem już więcej wpłacać bo już dawno sobię założyłem że nigdy nie wpłace w revshare kwoty większej niż 4000złoty we względów bezpieczeństwa.
Pozdrawiam


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - devilll - 23-11-2016 15:17

MX world to już konający trup, cyrk się tam teraz wyprawia. Teraz poblokowali wszystko do momentu aż potwierdzi się swoje dane za UWAGA 5 euro hahah Żródełko wysycha to trzeba doić, aby jeszcze pohulać miesiąc. Ludziom system odrzuca skany i muszą płacić po 10-15 euro aby im skany wysłać i co najgorsze nie pozwalają zasłaniać wrażliwych danych jak PESEL czy nr dowodu. Zbierają bazę do kolejnego programu. Także nie polecam wchodzić, bo to już końcówka tego kolejnego biznesu na lata Smile


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - lubie_pieniądze - 23-11-2016 15:47

(23-11-2016 15:17)devilll napisał(a):  MX world to już konający trup, cyrk się tam teraz wyprawia. Teraz poblokowali wszystko do momentu aż potwierdzi się swoje dane za UWAGA 5 euro hahah Żródełko wysycha to trzeba doić, aby jeszcze pohulać miesiąc. Ludziom system odrzuca skany i muszą płacić po 10-15 euro aby im skany wysłać i co najgorsze nie pozwalają zasłaniać wrażliwych danych jak PESEL czy nr dowodu. Zbierają bazę do kolejnego programu. Także nie polecam wchodzić, bo to już końcówka tego kolejnego biznesu na lata Smile
Tak właśnie myślałem Wink
Długo ten revshare pociągnął ale jednak kiedyś musiał paść.
Pozdrawiam


RE: Czy opłaca się wejść w mx revshare - Damkofr - 23-11-2016 15:55

Te pajace co w tym temacie tak zachwalają mx to zwykłe pijawki które szukają refa, nie bierz ich opini na poważnie.