Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Edelweiss5 revolucyjny ssytem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Edelweiss5 revolucyjny ssytem (/Temat-Edelweiss5-revolucyjny-ssytem-140754)

Strony: 1 2


Edelweiss5 revolucyjny ssytem - Capitan1234 - 22-11-2016 10:03

Edelweiss5 zajmuje się energią naturalną (Elektrownie wiatrowe oraz panele słoneczne)

Zarejestrowana jest w Niemczech, działa od lipca 2015 roku.
Do 2020 roku Niemcy musza zamknąć wszystkie elektrownie atomowe, wiec ten rodzaj biznesu może się szybko rozwinąć.

Minimalny depozyt to 50$ i pracuje on 365 dni.
Firma wypłata automatycznie/manualnie na konto.

Naliczenia:
0,5% sobota i niedziela
1-3% w tygodniu
3% firma osiąga wiosną-latem, na codzień jest 1%

Depozyt po 365 dniach znika, a suma wypłat jest 3,3x większa(średnio) niż inwestycji
czyli inwestując 1000$ otrzymamy około 3300$ po roku.

Każdą wypłatę (50$ lub więcej) można w każdej chwili reinwestować lub wypłacić na portfel (nie ma minimum do wypłaty)

prowizje z dwóch poziomów dla zwykłego inwestora 5% i 2%

i dla tych co wpłacą 1000$ i nawiążą program partnerski 7% i 3%

Wkrótce mój sponsor zacznie ostrą promocje w Polsce są tłumaczone na polski informacje ze strony i prezentacje na You Tube ruszą warto się tym zainteresować.

czysty https://edelweiss5.com

ref https://edelweiss5.com/?ref=14651


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - lubie_pieniądze - 22-11-2016 10:10

Inicjatywa fajna, ale jednak obawiam się tam wrzucić pieniądze.
Proszę o opinie innych.
Pozdrawiam


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - rachman - 22-11-2016 10:19

@lubie_pieniądze Kolejna piramidka bazująca na wpłatach czy jak ktoś woli "program inwestycyjny" z otoczką tematyki energii naturalnej. Niszowa tematyka więc nie dziwne że powstał nowy hyip. Zarobić możliwe że się da, może nawet dużo ale pamiętaj że długości żywotności takich firm przewidzieć się nie da. Inwestuj tyle by w razie utraty nie płakać, powodzenia.


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - lubie_pieniądze - 22-11-2016 10:25

(22-11-2016 10:19)rachman napisał(a):  @lubie_pieniądze Kolejna piramidka bazująca na wpłatach czy jak ktoś woli "program inwestycyjny" z otoczką tematyki energii naturalnej. Niszowa tematyka więc nie dziwne że powstał nowy hyip. Zarobić możliwe że się da, może nawet dużo ale pamiętaj że długości żywotności takich firm przewidzieć się nie da. Inwestuj tyle by w razie utraty nie płakać, powodzenia.
Tak myślałem że to zwykły hyip z bajkową otoczką.
Dzięki za opinię.
Pozdrawiam


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - Capitan1234 - 22-11-2016 10:27

Każdy hyip ma ryzyko ja siedzie w kilku całe szczęście nigdy nie straciłem ale wiem kiedy uciekać z mamoną.


Min inwestycja 50$ dla jedynych może i dużo ja wrzucam czasami ponad 1000$.

Nikogo nie namawiam kto chce może się rejestrować przedstawiam tylko program.


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - lubie_pieniądze - 22-11-2016 10:30

(22-11-2016 10:27)Capitan1234 napisał(a):  Każdy hyip ma ryzyko ja siedzie w kilku całe szczęście nigdy nie straciłem ale wiem kiedy uciekać z mamoną.


Min inwestycja 50$ dla jedynych może i dużo ja wrzucam czasami ponad 1000$.

Nikogo nie namawiam kto chce może się rejestrować przedstawiam tylko program.
Tylko że dla mnie to bez sensu wchodzić za 50$.
Jak już wchodzę to w pewny program i za minimum 2000$ aby nie bawić się groszami.
Pozdrawiam


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - rachman - 22-11-2016 11:54

Cytat:Każdy hyip ma ryzyko ja siedzie w kilku całe szczęście nigdy nie straciłem ale wiem kiedy uciekać z mamoną.
Wiesz kiedy uciekać? Intuicja tak dobra czy tarota obsługujesz Wink
Wiadomo na hyipach ładnie się doi ale trzeba mieć na uwadze że zamknięcia nie da się przewidzieć niestety.

Jeśli to początki programu to można ryzykować, im dłużej trwa tym większe ryzyko że koniec bliżej Wink Powodzenia Smile


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - Hybrid1990 - 22-11-2016 12:09

gdzie ten rewolucyjny system ? Dlaczego wprowadzasz w błąd ?


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - Capitan1234 - 22-11-2016 12:16

(22-11-2016 12:09)Hybrid1990 napisał(a):  gdzie ten rewolucyjny system ? Dlaczego wprowadzasz w błąd ?

a znasz jakiś program inwestycyjny gdzie jest inwestycje w energię odnawialna?

(22-11-2016 11:54)rachman napisał(a):  
Cytat:
Wiesz kiedy uciekać? Intuicja tak dobra czy tarota obsługujesz Wink


zawsze Wróźbita Maciej daje mi przepowiednie a tak serio to skaczę z jedno na drugi max 3 - 4 miesiące w jednym dywersyfikacja do innego biznesu.


RE: Edelweiss5 revolucyjny ssytem - rachman - 22-11-2016 12:20

Cytat:program inwestycyjny gdzie jest inwestycje w energię odnawialna?
Wierzysz im na słowo czy masz jakieś dowody na ten "fakt"? Jak już to nie rewolucja by była a co najwyżej innowacja. Rewolucja to by była jakby był ten system jakiś wyjątkowy... a nie jest. Zwykły kolejny system piramidopodobny. Czym niby się tak wyróżnia?