Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sejfik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sejfik (/Temat-Sejfik-140745)



Sejfik - tomek7912 - 21-11-2016 21:57

Siemaneczko internetowe świry.
Byłbym wdzięczny za odpowiedzenie na moje pytania Smile
Czy na sejfiku da się jeszcze "coś" zarobić a jeśli tak to ile i na czym. Bo po przejrzeniu strony nie znalazłem w nim potencjału. Prosze mnie poprawić jeśli się myle.


RE: Sejfik - mikuss - 21-11-2016 22:01

(21-11-2016 21:57)tomek7912 napisał(a):  Czy na sejfiku da się jeszcze "coś" zarobić Bo po przejrzeniu strony nie znalazłem w nim potencjału.

Tam się nigdy nie dało nic sensownie zarobić.
Jest tutaj mroczny który pompuje chamsko tą podróbkę gdzie się da licząc, że zapiszą się naiwne debile co liczyć nie umieją, będą klikać i czas tracić no a on coś zawinie z prowizji Tongue

Najlepsze są te kłamstwa na 1 stronie, że 40k się osób nie myli co do jakości podróbkibeka
Szkoda, że nie chcą podać prawdziwych danych ile to aktywnych kont jest i ile osób nie myli się o tej podróbce


RE: Sejfik - MrocznyKILL - 21-11-2016 22:09

(21-11-2016 21:57)tomek7912 napisał(a):  Siemaneczko internetowe świry.
Byłbym wdzięczny za odpowiedzenie na moje pytania Smile
Czy na sejfiku da się jeszcze "coś" zarobić a jeśli tak to ile i na czym. Bo po przejrzeniu strony nie znalazłem w nim potencjału. Prosze mnie poprawić jeśli się myle.

Jaki miesięczny zarobek przy jakim dziennym nakładzie czasu Cie satysfakcjonuje?


RE: Sejfik - LikeAMoneys - 21-11-2016 23:13

Nie polecam w szczególności PTP jak przeczytasz regulamin PTP to się dowiesz, że tak naprawdę i tak nie zarobisz
bo niema prawie gdzie, żeby im dogodzić .. zarobiłem na PTP jakieś 25 zł a i tak w ch*ja mnie zrobił i gada, że nie wypłaci(support)
(cały czas mnie odsyła do regulaminu, gdzie zmienia go jak chcę i nie informuje o tym na głównej stronie ... jeszcze śmie powiedzieć, że regulaminu nie zmieniał(dopisał coś do regulaminu PTP)(w poprzednim miesiącu płacił, (promowanie z)np: Zarabiaj-Promuj.pl) a teraz już nie płaci bo mu pieniążków za mało i musi ojeb** innych na kasę)

Także nie polecam.


RE: Sejfik - tomek7912 - 21-11-2016 23:29

(21-11-2016 22:09)MrocznyKILL napisał(a):  
(21-11-2016 21:57)tomek7912 napisał(a):  Siemaneczko internetowe świry.
Byłbym wdzięczny za odpowiedzenie na moje pytania Smile
Czy na sejfiku da się jeszcze "coś" zarobić a jeśli tak to ile i na czym. Bo po przejrzeniu strony nie znalazłem w nim potencjału. Prosze mnie poprawić jeśli się myle.

Jaki miesięczny zarobek przy jakim dziennym nakładzie czasu Cie satysfakcjonuje?
Koło 30zł na miesiąc, na 30m / 1h czasem wiecej da sie?

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka


RE: Sejfik - iPlusOfficial - 24-11-2016 03:19

W PTP tracisz czas, ktory moglbys przeznaczyc na np. budowanie zaplecza pod inne metody.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka