Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC (/Temat-Forum-Gold-Alternatywa-dla-Zakupow-Przelew-PSC-140721)

Strony: 1 2


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - szymon1051 - 23-11-2016 17:12

Wreszcie jest przelew i można na niego BTC płacić przez np inpay Smile.


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - szymon1051 - 05-12-2016 23:21

Zmieńcie jak możecie w php z GET na POST bo danych nie powinno się wysyłać w URL, nawet przeglądarka mnie przestrzegała.
Chodzi o link zwrotny, czyli ten na który jesteśmy odsyłani po przelewie.


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - Admin - 06-12-2016 12:00

Po naszej stronie żadnego geta nawet nie ma, po przelewie powinno odeslac na podstrone z podziekowaniami, redirect jest po stronie pośrednika jeśli coś tam nawala mogę do nich napisać, tak czy siak wszystkie usługi są aktywowane prawidłowo co pokazały już pierwsze zamówienia Smile

Tak czy inaczej dzięki za spostrzeżenie.


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - muniek11 - 06-12-2016 12:48

I rzeczywiście po przelewie odsyła na podstronę z podziękowaniami osobiście to potwierdzam ;P
Zamówienie wykonane w mniej niż 2 min w przypadku przelewu więc dla mnie super Wink
Dzięki za wprowadzenie tych metod płatności Wink


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - Admin - 23-03-2017 09:33

Sklep został zaktualizowany i nie wymaga już podawania danych adresowych/osobistych - wystarczy podać nick na forum oraz email.


RE: Forum Gold - Alternatywa dla Zakupów Przelew/PSC - MrocznyKILL - 24-04-2017 23:18

Zamówione... otrzymane... w połowie już wydane Smile

Admin dobra robota o to nam chodziło impreza