Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z ankietami - Clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Problem z ankietami - Clixsense (/Temat-Problem-z-ankietami-Clixsense-140678)

Strony: 1 2


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Owl_ - 21-11-2016 11:47

(21-11-2016 08:58)PaolloKK napisał(a):  Ja mam inne pytanie. Co zrobić żeby te ankiety nie znikały zaraz po włączeniu ich. Co wejdę w ankietę, odpowiem na 1-2 pytania i już mam znane okno "We're sorry itd.". Zarejestrowałem sie tam wczoraj, przyznaje bez bicia. Ale miałem 4 ankiety(nie te startowe) i z każdą to samo. Jedną robiłem ponad 4min i dopiero potem wywaliło błąd...


Niestety nie do każdej ankiety da się zakwalifikować, mnie też często wyrzuca z ankiet. Po prostu zleceniodawca ankiety może sobie wybrać respondentów (użytkowników) zgodnie ze swoim zapotrzebowaniem (miejsce zamieszkania, zainteresowania, wiek itp.). Jeśli nie pasujesz do targetu zleceniodawcy, to odpadasz.

Warto też odpowiadać w ankietach zgodnie z tym, co podaliśmy w ankietach rejestracyjnych. Niektóre panele ankietowe weryfikują czy użytkownik nie ściemnia.

Poza tym, jeśli ktoś jest zapisany w wielu panelach ankietowych (poza ClixSense) i jeśli już daną ankietę wypełnił poza ClixSense, to często nie da się jej wypełnić jeszcze raz poprzez stronę Clixsense.

Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Prędzej czy później trafiasz na ankietę, z której Cię nie wyrzuci.


RE: Problem z ankietami - Clixsense - osob - 28-11-2019 07:42

Dobrze płatne były te ankiety na clixwens3, dalej to samo?