Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z ankietami - Clixsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Problem z ankietami - Clixsense (/Temat-Problem-z-ankietami-Clixsense-140678)

Strony: 1 2


Problem z ankietami - Clixsense - Zawik - 20-11-2016 00:13

Jest to mój pierwszy post na tym forum, witam Wink
Mam 15 lat i postanowiłem sobie dorobić w internecie.
Znalazłem stronę Clixsense, wszyscy piszą, że jest wiarygodna itp. więc postanowiłem spróbować.
Zrobiłem wszystkie zadania, i łącznie zarobiłem 0.02$. Trochę dziwne Big Grin
Ale przejdę do rzeczy: Wszyscy w zakładce "Surveys" Mają dostępne 3 firmy, z których dostają ankiety. Ja mam natomiast jedną. Gdyby ktos nie zrozumiał:[Obrazek: ohu2m88kccw4.png]
Czy tak ma być?


RE: Problem z ankietami - Clixsense - twardy - 20-11-2016 00:17

Ja mam dwie, CINT i Opinion World ale nie przejmuj sie bo na 37 zrobionych ankiet w OW mialem 0 ankiet z CINTa.


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Zawik - 20-11-2016 10:30

Uff..
Czyli ogółem z Opinion World leci najwięcej ankiet, tak?

Jeszcze tak poza tematem.. Ile w miesiąc można zarobić na Clixsense, jeżeli będzie się temu serwisowi poświęcało 1 h dziennie?


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Rajzerek - 20-11-2016 10:37

Zalezy od ankiet ale pewnie 15$


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Owl_ - 20-11-2016 14:52

(20-11-2016 10:30)Zawik napisał(a):  Uff..

Jeszcze tak poza tematem.. Ile w miesiąc można zarobić na Clixsense, jeżeli będzie się temu serwisowi poświęcało 1 h dziennie?

Jeśli poświęciłbyś 1 h dziennie na przemyślaną promocję tego programu, to po jakimś czasie możesz zarabiać tyle:

[Obrazek: Przechwytywanie%2Bw%2Btrybie%2Bpe%25C5%2...34.bmp.jpg]

lub wielokrotność tego, co na obrazku. ClixSense ma bardzo dobry program partnerski i znam osoby, które zarabiają kilkakrotnie więcej niż widać na obrazku.

(20-11-2016 00:13)Zawik napisał(a):  Zrobiłem wszystkie zadania, i łącznie zarobiłem 0.02$. Trochę dziwne Big Grin

Jeśli zarobiłeś 0,02 $, to znaczy, że nie wykonałeś jeszcze żadnej płatnej ankiety. Być może wypełniłeś dopiero pierwsze, bezpłatne ankiety rejestracyjne (zainteresowania itp.). Wartość ankiet płatnych zaczyna się mniej więcej od 0,30 $ wzwyż. Poza tym musisz uzbroić się w cierpliwość, ponieważ płatne ankiety pojawiają się nieregularnie. Czasami po kilka dziennie, a innym razem kilka w tygodniu.


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Zawik - 20-11-2016 15:26

Woow. Dziękuję za zainteresowanie się tematem.
Stworzyłem filmik na youtube, jeżeli kogoś ciekawi: https://www.youtube.com/watch?v=jsB5nQNqmIw
Pozdrawiam. Smile


RE: Problem z ankietami - Clixsense - PaolloKK - 21-11-2016 08:58

Ja mam inne pytanie. Co zrobić żeby te ankiety nie znikały zaraz po włączeniu ich. Co wejdę w ankietę, odpowiem na 1-2 pytania i już mam znane okno "We're sorry itd.". Zarejestrowałem sie tam wczoraj, przyznaje bez bicia. Ale miałem 4 ankiety(nie te startowe) i z każdą to samo. Jedną robiłem ponad 4min i dopiero potem wywaliło błąd...


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Rajzerek - 21-11-2016 09:06

Nie zakwalifikowaleś sie do zadnej z tych ankiet


RE: Problem z ankietami - Clixsense - PaolloKK - 21-11-2016 09:11

A co trzeba zrobić żeby się zakwalifikować?


RE: Problem z ankietami - Clixsense - Rajzerek - 21-11-2016 10:01

Odpowiedzieć poprawnie na pytania na które bedzie ankieta