Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube - blokowanie filmików - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: YouTube - blokowanie filmików (/Temat-YouTube-blokowanie-filmikow-140661)



YouTube - blokowanie filmików - seba274 - 19-11-2016 11:44

Kilka dni temu wpadłem na nowy pomysł z kanałem na youtube. Praw do filmów jako takich nie miałem, ale sądziłem że zanim wszystko zablokują zarobie spokojnie kilka stów. Lecz tak się nie stało. Tylko jak przesłałem pierwszy film i włączyłem zarabianie automatycznie zabrało mi prawo do zarobku na tym filmie(wszystkie zarobione pieniądze z tego filmu by wędrowały do firmy która zgłosiła mnie).

I tutaj moje pytanie, jak z automatu wiedzieli że nie mam prawa do tego filmu?

Na początku myślałem że to przez tagi, ale to też nie to, bo spróbowałem dać filmik z jednym tagie(po prostu nazwą filmiku). To samo - 0 wyświetleń a już zabrali mi prawa.
Potem pomyślałem, że może wszystkie filmy mi blokują. Wstawiłem filmik do którego mam całkowite prawai tego filmiku akurat nie zablokowali.

Więc ponawiam pytanie, jak oni z automatu zabierają mi prawa do filmiku?


RE: YouTube - blokowanie filmików - twardy - 19-11-2016 12:27

A skad wziales ten film/dzwiek w nim?


RE: YouTube - blokowanie filmików - seba274 - 19-11-2016 13:01

Z vShare.io


RE: YouTube - blokowanie filmików - twardy - 19-11-2016 13:08

Algorytmy yt rozpoznaja zarowno obraz jak i sciezke dzwiekowa. Jestes na 100% pewny, ze nie ma takiego filmu (kanal autora) i muzyki (kanal jakiegos muzyka, wytworni muzycznej) na yt?


RE: YouTube - blokowanie filmików - seba274 - 19-11-2016 14:21

Jestem na 100% pewny że nie ma takiego filmiku na YouTube(możliwe tylko inne sceny z tymi samymi osobami).
Sam jeszcze przycinałem fragment z wcześniej pobranego filmiku.
A muzyki tam żadnej nie było - sam dialog 2 ludzi.


RE: YouTube - blokowanie filmików - selfie - 19-11-2016 14:53

Ale żadna wytwórnia ani autor nie musi posiadać konta na Youtube, żeby bez problemu wiedzieli czyj to film/utwór. Dodatkowo, to że wyciąłeś wcześniej jakiś fragment nic nie zmienia. YT należy do Google, a co jak co Google zna się na algorytmach.