Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cs go gra w lanie pytanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: Cs go gra w lanie pytanie (/Temat-Cs-go-gra-w-lanie-pytanie-140649)



Cs go gra w lanie pytanie - kukiz87 - 18-11-2016 23:14

Da się w to grac w lanie ? z botami + dziewczyna moja Big Grin
W sourcie tak graliśmy , robiło się utwórz serwer , ilosc botów i fajnie sie grało , tutaj robię poczekalnie dziewczyna dołacza, daje grę w trybie uproszczonym i niby gra się włacza , są boty i my we dwójke , ale nie da się grać takie lagi są. Nie mogę w żaden sposób zrobić serwera w lanie, sv_lan 1 wogóle nie działa nie widać tego serwera , a w sourcie wszystko było ok , ma ktoś jakiś pomysł ?


RE: Cs go gra w lanie pytanie - Taxic - 19-11-2016 14:19

Może ścinać po prostu z tego powodu, że masz słabe łącze internetowe i po postawieniu serwera twój internet nie daje rady i przez to są lagi.
Wejdź na stronę pukawka.pl i masz na kilka dni darmowy serwer. Kupno na miesiąc takiego serwera to jest koszt max 5zł. Myślę, że to będzie lepsze rozwiązanie niż męczyć się na swoim komputerze.


RE: Cs go gra w lanie pytanie - kukiz87 - 19-11-2016 15:08

Ty no w sumie racja ! nie pomyślałem o tym wogole aby zakupić swój serwer , faktycznie dobra opcja i tak pewnie zrobie , łacze mam 30 mb no tylko wiadomo 2 komputery sa w tej samej sieci. Ale kupie ten serwer i będzie najlepiej.

Dzieki za podpowiedź !

Tylko powiedz mi jeszcze jak mam kupić ilość slotów , chce grac max w 2 osoby plus boty , czyli miejsca botom tez musze wykupić ? tak aby grać 2 real graczy vs 8 botów ?


RE: Cs go gra w lanie pytanie - Taxic - 21-11-2016 21:00

@kukiz87 Jeżeli wykpisz slot na 2 osoby to będziesz mógł dodać boty na swój serwer. Nie trzeba wykupywać osobnych slotów dla botów.


RE: Cs go gra w lanie pytanie - Janusz Tracz - 21-11-2016 21:24

Ja kiedyś korzystałem z tej strony https://www.freegamehosting.eu/ kiedyś zakładałem serwer i dało się grać, teraz niestety nie wiem czemu,ale są niedostępne


RE: Cs go gra w lanie pytanie - martin666 - 02-09-2019 17:01

tak da sie


RE: Cs go gra w lanie pytanie - alien97 - 18-12-2019 16:18

Można na spokojnie niema problemu Big Grin