Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Reklamy na stronie internetowej [pytanie] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Reklamy na stronie internetowej [pytanie] (/Temat-Reklamy-na-stronie-internetowej-pytanie-140646)



Reklamy na stronie internetowej [pytanie] - Empathyn - 18-11-2016 21:13

Prosiłbym o pomoc w tym temacie. Jak wszyscy wiemy na stronach takich jak Revshare itd kupujemy paczki aby nabic wyswietlenia naszej strony. Do tego, wiem, że mając własną stronę internetową można zarabiać mając reklamy na niej. I własnie tutaj nasuwa się pytanie czy takie wyświetlenia nabijają nam nasze "wewnętrzne" wyświetlenia reklam aby zdobyc dodatkowe centy na nasze konto, czy też to rządzi sie innymi prawami. Jestem laikiem w tych sprawach ale mam nadzieje, że szybko to pojmę gdyż jeśli chodzi o takie piękne zarabianie pieniędzy dość szybko mi się włącza kreatywność Idea.

I do tego pytanie również z tego tematu. Czy mając właśnie stronę która zarabia na umieszczonych na niej reklamach, mogę przez zmiany IP, proxy itd podbijać sobie wyświetlenia na bocie i tym samym tym zarabiać?Jerk Takie perpetum mobile. Wiem, że to może być absurdalne, ale kto pyta, nie błądzi.


RE: Reklamy na stronie internetowej [pytanie] - radek0389 - 21-11-2016 19:46

Po pierwsze nikt nie kupuje "paczek reklamowych" w tych rewszerach dla pozyskania ruchu, to tylko taki pseudo produkt, dodający realności w piramidzie. Taki ruch jest gówno warty, może wpadnie jakiś polecony do innej pieramidy, ot tyle. Jak chcesz kupić realny i wartościowy ruch, to trzeba kupować go w prawdziwych platformach reklamowych, jak np. adwords czy adtaily.
Druga sprawa, na reklamach umieszczonych na swojej stronie zarabiasz ale w zależności jaki model one obejmują, jeśli za kliknięcie, to prowizja jest Ci liczona, w momencie jak odwiedzający kliknie na baner, jeśli w modelu CPL (za leada), to prowizje otrzymujesz, jak ktoś wejdzie z baneru/linku na reklamowaną stronę i wypełni określony formularz. Istnieje też model CPM, gdzie otrzymujesz pieniądze za samo wyświetlenie banera odwiedzającemu twoją stronę, jednak tutaj prowizje są dość małe, trzeba mieć naprawdę tysiące odwiedzin dziennie żeby zarabiać przyzwoite pieniądze. Najczęściej taki model stosuje się na stronach, gdzie ruch jest śmieciowy i nie masz konkretnego targetu do zmonetyzowania.

A jakieś boty/automaty to możesz stosować ale musisz znaleźć sieć, która będzie płacić w modelu CPM i po drugie, która będzie miała słabe zabezpieczenia przed fraudami oraz, która nie będzie śledziła wartości ruchu, może być ciężkoTongue. Bo mimo że dana sieć rozlicza się z tobą w CPM lub CPC, to ma system śledzenia konwersji a co za tym idzie wartości ruchu.