Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? (/Temat-Czy-da-sie-zarobic-5-dziennie-bez-inwestycji-140645)

Strony: 1 2 3 4


Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - AJ97 - 18-11-2016 20:07

Siemanko wszystkim.
Mam pytanie, czy da się zarobić bez inwestycji na klikaniu reklam itp. 5$ dziennie+
Mam trochę wolnego czasu, na klikanie mogę poświęcić 2-3 godziny dziennie, ale nie chciałbym się bawić w spamowanie itp.
Za konstruktywne komentarze z wyliczeniami ile można zarobić dziennie min-max na danym serwisie rejestracja z reffa.
Pozdro


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Itachi198 - 18-11-2016 20:14

Dużo serwisów się ostatnio zescamiło ;d (piszę głównie o ayuwage)
Z tych lepszych polecam Paidverts, neobux, clixsense
Refów nie dam gdyż nie bawię się w klikanie, pozdrawiam i powodzenia


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - kn10 - 18-11-2016 20:29

(18-11-2016 20:14)Itachi198 napisał(a):  Dużo serwisów się ostatnio zescamiło ;d (piszę głównie o ayuwage)
Z tych lepszych polecam Paidverts, neobux, clixsense
Refów nie dam gdyż nie bawię się w klikanie, pozdrawiam i powodzenia

Co masz na mysli piszac, ze ayuwage sie zescamilo?
Z tego co ja widze, to jest naplyw reklam a pazdzierniku wyplate dostalem.
Chyba, ze cos nowego sie wydarzylo?


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Owl_ - 18-11-2016 20:33

Szczerze? Nie da się zarobić w takich programach 5 $ dziennie bez inwestycji.
5 $ dziennie, to możesz zarobić, ale z inwestycją (inwestycja w poleconych RR albo inwestycja w reklamę swojego linku polecającego i zdobywanie poleconych bezpośrednich DR). I to też nie od razu, a jedynie przy odpowiednio dużej ilości poleconych.

PS W ClixSense zdarzają się czasami takie dni, że ludzie zarabiają po kilka dolarów dziennie bez inwestycji (na ankietach i taskach), ale takie dni nie zdarzają się codziennie.


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Itachi198 - 18-11-2016 20:33

Podobno ludzie w ostatnim czasie czekają na wypłaty, nie wiem dokładnie. Może niepotrzebnie się wypowiadam na ten temat. Doczytam..


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - iPlusOfficial - 18-11-2016 23:03

Da się, tylko dlaczego ograniczasz się tylko do buxów?


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - piotrgk4 - 18-11-2016 23:08

Cytat:Siemanko wszystkim.
Mam pytanie, czy da się zarobić bez inwestycji na klikaniu reklam itp. 5$ dziennie+
Tak da się


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Owl_ - 18-11-2016 23:47

Przecież pytanie jest jasno postawione: "czy da się zarobić bez inwestycji na klikaniu reklam itp. 5$ dziennie+"

Nie da się, a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to niech udowodni, że zarabia bez inwestycji, na klikaniu w reklamy 5 $ dziennie. Jakieś screeny, obrazki?


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - adik7276 - 18-11-2016 23:59

Na prawdę co jak co, ale są lepsze metody zarobku niż klikanie dziennie minimum kilka godzin żeby wyklikać ze 2$. Moim zdaniem szkoda męczyć komputer i marnować prądu. Polecam dział z poradnikami, może zmienisz kierunek swoich zainteresowań jeżeli chodzi o zarabianie w necie.


RE: Czy da się zarobić 5$ dziennie bez inwestycji? - Owl_ - 19-11-2016 00:10

Zarabianie w programach PTC nie polega przecież na klikaniu przez kilka godzin w reklamy za 2 $.
Idea zarabiania w długoterminowych programach PTC polega na cierpliwym budowaniu siatki poleconych lub inwestycji.

Osobiście wolę poświęcić czas i pieniądze na promowanie ClixSense niż zabawę w Revenue Share, które padają po kilku miesiącach.