Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SUB-SMS pytania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SUB-SMS pytania (/Temat-SUB-SMS-pytania-140640)



SUB-SMS pytania - Kolgent12 - 18-11-2016 18:32

witam, do tej pory działałem w eForsa, lecz z ciekawości chciałem włączyć prenumeratę sam sobie a tutaj na końcu SMS'a "Koszt subskrypcji to 18,45 za kazdy SMS" a ja się zastanawiam dlaczego na 200 wyswietlen 2 leady, czy ktoś ma jakiś serwis który nie wysyła takich SMSow tzn bez informacji o kosztach lub samemu mozna ustalić co wpisać ?


RE: SUB-SMS pytania - michal86ole - 18-11-2016 18:37

Koszta są wysyłane przez 2 sieci (Orange i Play) i są narzucone przez operatorów.


RE: SUB-SMS pytania - Kolgent12 - 18-11-2016 18:39

aa, rozumiem, czyli w każdej innej sieci nie ma tej informacji ? (niestety nie mam jak sprawdzic)


RE: SUB-SMS pytania - michal86ole - 18-11-2016 18:49

Koszta przychodzą w każdej sieci, ale w pierwszej wiadomości z kodem PIN do usługi tylko we wspomnianych wcześniej sieciach. W pozostałych koszta są podane w wiadomości powitalnej kiedy zliczony jest lead, lub w wiadomości z informacją jak wyłączyć usługę, co też jest niestety narzucone przez operatorów.


SUB-SMS pytania - Koja - 18-11-2016 22:55

Na treepay do Orange nie przychodzi koszt, jest tylko sam pin.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


RE: SUB-SMS pytania - MartinS - 18-11-2016 23:02

Zapraszamy do FireSub! W naszym serwisie na usługach subskrypcyjnych tylko u jednego operatora (Play) pojawia się komunikat o cenie wraz z przychodzącym kodem PIN. Posiadamy również wygodny system Premium SMS, gdzie każdy z użytkowników ma możliwość ustawienia wybranego przez siebie prefiksu bez przedrostka!