Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mecenas - dziennik pracy + porady - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Mecenas - dziennik pracy + porady (/Temat-Mecenas-dziennik-pracy-porady-140638)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Miedziany - 24-12-2016 23:49

Najlepszy dziennik więc główna nagroda jak najbardziej się należy! Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - DonWestbam - 25-12-2016 00:09

Witaj Mecenas, dziś podczas zamulania na wigilii u teściów ......................... trafiłem w ten temat, i powiem Ci że już trochę w sieci pieniędzy zarobiłem, póki co przeczytałem Twoje 3 podsumowania i mam 3 nowe pomysły Big Grin A może bardziej, 3 nowe sugestie do tego co robiłem do tej por, nie wiem jak to ująć .. Ledwo zacząłem czytać Twój dziennik a już wydaje się być wnoszący wartościowe treści Smile Jutro go dokończę, pewno podczas śniadania u teściów Big Grin
Powodzenia chłopie! / może jak na trzeźwo post zobacze to zedytuje XD


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - AlphaStalker - 25-12-2016 00:42

(24-12-2016 15:47)Mecenas napisał(a):  Dziękuje wszystkich za miłe słowa Smile Obserwujcie dziennik, w trakcie świąt wrzucę post podsumowujący ostatnie dni i jako prezent świąteczny dorzucę paczkę nisz dla wybranych Smile

Zachęcam do głosowania konkursowego
http://zarabiam.com/Temat-ANKIETA-Badz-jak-kapitan-statku-i-zgarnij-nagrody-142024


Wesołych Świąt!

Mój głos masz już oddany Smile Dziennik czytelny i daje dużo nowych informacji nawet dla początkujących Smile Pewnie to wygrasz Wink

Kim będą ci "wybrani" o których wspominasz? Big Grin


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Meloman - 25-12-2016 13:21

@[Mecenas] Jestem w szoku, że można aż tak przykładać się do swojej pracy Smile Twój profesjonalizm aż płynie z postów. Z wielką chęcią oddałem na Ciebie głos.
Czy mógłbyś mi odpowiedzieć na GG? Mam pytanie co do kilku grafik.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - qwertybsk - 25-12-2016 14:52

glos oddany, fajna dawka motywacji Smile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Rommel - 25-12-2016 16:12

Ja także zagłosowałem na Ciebie i dziękuje za poradnik o pozycjonowaniu, bardzo przejrzyście poukładana wiedza dla tych co zaczynają nauke seoSmile


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - mucios - 25-12-2016 21:30

Dobra robota Smile Oczywiście głos oddany na Ciebie Huh


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Senior - 26-12-2016 01:12

Dziennik czytałem od samego początku i od samego początku byłem pełen podziwu i zachwytu. Bardzo cieszy, że dałeś dużą dawkę wiedzy użytkownikom ot tak bezinteresownie. Czytając dziennik widać, że to co robisz robisz na 100%.
Dziękuję za dziennik, i za poradnik SEO. Przeczytałem z zaciekawieniem. Trochę wiedziałem, a trochę nowej wiedzy otrzymałem.
Widzę, że nie będę oryginalny ale napiszę i ja. Swój głos oddałem na Ciebie.
Acha, i na koniec w 100% się z Tobą zgadzam rodzina jest najważniejsza (może to oznaka starzenia się Wink ).
Pozdrawiam i niech laptop będzie z Tobą.


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Mecenas - 26-12-2016 18:17

Dzięki za wszystkie komentarze, miło czyta się takie wpisy gdy wiem że praca włożona w ten dziennik nie idzie na marne. Dziękuje również za głosy oddane na mnie, motywuje to do jeszcze cięższej pracy. Jeśli chodzi o nisze o których wspominałem. Podrzucę je trzem osobom, w jaki sposób zrobię wybór jeszcze pomyślę. Czemu tylko trzy? Nisze dodane na forum publicznym, przestają nimi być, a chce żeby osoby które otrzymają ten plik zarobiły trochę pieniędzy.

Tymczasem idę dalej się objadać i kończyć ten świąteczny okres!


RE: Mecenas - dziennik pracy + porady - Bazyl - 26-12-2016 18:27

Jeszcze dasz radę się objadać? :O