Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. (/Temat-MyLead-lamanie-regulaminu-0-reakcji-administracji-140636)

Strony: 1 2 3


MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - HASKI - 18-11-2016 17:24

Witam, jakiś czas temu moja siostra zadzwoniła do mnie z problemem jaki przysporzył jej rachunek z Orange mianowicie prawie 250 zł + podstawa tz. 90zł za 2 telefony jeden jej i jeden jej syna oczywiście odmówiła zapłaty co skutkowało grubym sporem z operatorem itp. Po śledztwie doszliśmy do tego iż ktoś aktywował na obu numerach usługę premium sms i wysłał kilkanaście sms z obu nr. oczywiście nie musieliśmy długo czekać bo młody bardzo szybko się złamał i wyjaśnił skąd tak wysoki rachunek i gdzie go nabił mianowicie u tego złodzieja.

https://www.youtube.com/watch?v=-jgqcj8TN_o&t=45s

Powiedzcie mi teraz proszę co zrobić z takim delikwentem, zapoznałem się z regulaminem MyLead jak i również osoba z supportu utwierdziła mnie w tym ze ta osoba łamie regulamin twierdząc ze dana usługa jest całkiem za darmo co gorsza zeruje na najmniej rozgarniętą częścią społeczeństwa i najbardziej naiwną czyli dzieci. Administracja nic z tym nie zrobiła i kolega nadal okrada dzieci a podejrzewam ze w takiej sytuacji jest więcej osób jak nie w gorszej. Co zrobić doradźcie.


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - mateusz2045 - 18-11-2016 17:35

Ale co zrobić? On dostał tyle podziękowań od ludzi, to jest coś niesamowitego.


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - HASKI - 18-11-2016 17:39

To znaczy ze mam mu też podziękować?? Chodzi mi po prostu oto ze mylead mimo iz on łamie ich zasady nic z tym nie robią ??


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - mateusz2045 - 18-11-2016 17:46

Tak to go motywuje do pokazywania kolejnych stron.


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - twardy - 18-11-2016 17:48

Byla juz afera, koles na mylead zarabial po 7k dziennie promujac darmowe doladowania steam. Dostal od mylead ostrzezenie xD Z tego co pisze na innym forum robi to dalej bo, cytuje:

Cytat:Nasze prawo ma takie dziury, że w każdej chwili da się wybronić nawet najgłupszym wytłumaczeniem.



RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - HASKI - 18-11-2016 17:56

(18-11-2016 17:48)twardy napisał(a):  Byla juz afera, koles na mylead zarabial po 7k dziennie promujac darmowe doladowania steam. Dostal od mylead ostrzezenie xD Z tego co pisze na innym forum robi to dalej bo, cytuje:

Cytat:Nasze prawo ma takie dziury, że w każdej chwili da się wybronić nawet najgłupszym wytłumaczeniem.

Czyli darować sobie jakie kolwiek wsparcie ze stromy mylead tylko wziąć sie za gościa osobiście ??


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - devilll - 18-11-2016 18:05

Oni na nim zarabiają mega kapuchę, sądzisz, że zaduszą kurę znoszącą złote jajka? Nie bądź naiwny. Osobiście raczej też nic nie ugrasz, bo młody zaznaczył, że zgadza się z regulaminem i po ptokach. W razie jakiejś sprawy spokojnie koleżka prawnik z MyLead wybroni ich złotą kurę, ewentualnie poinstruuje jak się obronić Smile


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - aero2 - 18-11-2016 18:08

@[HASKI]
Słyszałem, że właściciele takich serwisów SMS, oddają pieniądze za aktywowane usługi, jeśli uznają reklamacje za stosowną, jak nie pomoże kontakt przez internet czy telefon to osobiście do siedziby firmy wpadnij wyjaśnić to, a jak to cię nie satysfakcjonuje to na drogę sądową wystąp dochodzić swoich praw.


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - twardy - 18-11-2016 18:08

No raczej, wszystkie serwisy subsmsowe maja tak skonstruowane regulaminy, ze cala odpowiedzialnosc spoczywa na osobie promujacej ich programy.


RE: MyLead łamanie regulaminu 0 reakcji administracji. - HASKI - 18-11-2016 18:18

Jedyne co można zrobić to uciąć go z youtuba zgłaszając kanał... Ale podejrzewam ze takich zgłoszeń było z 2000