Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany (/Temat-YouTube-Zarabianie-bez-inwestycji-Miedziany-140613)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 03-10-2017 15:11

(03-10-2017 14:51)KontrolC napisał(a):  Dasz linka do kanały XD?

Pusty jeszcze jest Big Grin Ale jak już filmy będą to wrzuce Big Grin


RE: Blog z Pasji + YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - tomek7912 - 07-10-2017 21:02

Na blogu masz jakieś reklamy?


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 19-10-2017 22:50

Dobry Wieczór!

Ostatnio mam takiego lenia że nic nie robiłem... Kompletnie nic 4
Zarobiony hajs wypłaciłem bo potrzebowałem Lol Zostały drobniaki na kilku serwisach SUB-SMS ale postaram się dobić jak najszybciej do wypłaty. Mam nagrany jeden film na YouTube, muszę zacząć montować a nie wiem jak mi to pójdzie, mam nadzieje że szybko załapie co i jak pokerface

Zamówiłem dzisiaj też rzeczy które potrzebuje na drugi odcinek (wydałem ~100zł)

Za tydzień kończy mi się L4 więc powoli rozglądam się również za jakąś pracą impreza Jedną mam na oku i jutro pisze CV. Praca od PN-PT, po 8 h dziennie (7-15) także w sam raz mi odpowiada 2

Chyba tyle na dzisiaj bo jestem padnięty Big Grin Od kolejnego posta zmienię trochę wygląd postów w dzienniku oraz będę zapisywał ile wydałem na kanał YT oraz ile z niego zarobiłem Idea Obym wyszedł chociaż na 0 Jerk2



RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Xanter98 - 20-10-2017 00:35

Bierz się do roboty leniu, a nie na łatwiznę idziesz na stawkę godzinową! Undecided


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Artinesse - 21-10-2017 15:47

Niczym świeża rosa z rana... wrócisz na świeżo do zarabiania Jerk.


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - NeedDolar - 21-10-2017 16:12

Panie... ciśnij z tematem, bo ja dopiero zaczynam z YT i nie chcę od razu strzelać takiego wyniku, że spadniesz z krzesła Big Grin czekam na aktualizację i ciśnij w necie a nie na etacie Wink


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 21-10-2017 20:15

(21-10-2017 16:12)NeedDolar napisał(a):  Panie... ciśnij z tematem, bo ja dopiero zaczynam z YT i nie chcę od razu strzelać takiego wyniku, że spadniesz z krzesła Big Grin czekam na aktualizację i ciśnij w necie a nie na etacie Wink

Zawsze mówiłem że obojętnie ile zarabiałbym na necie to i tak do roboty pójde, przez to taka na jedną zmiane 8 h mi odpowiada idealnie <3 Poza tym po pracy zawsze więcej robiłem niż teraz jak w domu jestem, bo od razu siadałem i działałem żeby jak najwięcej zrobić, a jak w domu jestem to mam za dużo czasu i nic nie robie Big Grin

Nadal czekam za tą paczką ale w poniedziałek dojdzie na 100 % bo jest ok 30 km ode mnie więc na luzie, potem nagram film, zmontuje 2 odcinki i wrzucam na kanał impreza


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Fr0shArczi - 21-10-2017 20:22

Można wiedzieć jakiego typu filmiki wrzucasz? Smile


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - Miedziany - 21-10-2017 21:07

(21-10-2017 20:22)Fr0shArczi napisał(a):  Można wiedzieć jakiego typu filmiki wrzucasz? Smile

Jeszcze nie ma nic, ale jak wrzucę te 2 w przyszłym tyg to zapodam linka Big Grin
Zapomniałem dodać ze wczoraj się nie opierdzielałem, a oto efekty:

[Obrazek: 7dc8af0bb7e3882ff920565426da8d3f.png]

Dzisiaj dzień spędziłem z dziewczyną jutro też ale od poniedziałku ruszam pełną parą, ostatni tydzień L4 musze wykorzystac na maxa Big Grin


RE: YouTube + Zarabianie bez inwestycji ~Miedziany - lycho - 03-12-2017 14:28

Nie marnuj czasu na dziewczynę Big Grin Hajs się liczy ;p